Góly: 74. Baumgartner - 6. Lindström, 22. Holse, 30. Okkels

Rozhodoval: Akdag (Tur.), bez kariet

Slovensko: Száraz (61. Krajčírik) - Vallo (46. Šulek), Kopas (46. Vojtko), Mesík (61. Holub), Sluka (46. Mojžíš) - Špyrka (61. Baumgartner), Gamboš (46. Kadák), Bernát (46. Brenkus) - Ďuriš (61. Kovaľ), Fábry (46. Almási), Kolesár (46. Švec)

Základná zostava Dánska: V. Jensen - Sery, Klitten, Sörensen, Riis - Holse, Marcussen, Racic - Lindström, Okkels, Kofod

BELEK. Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov prehrala v nedeľu v prípravnom zápase na sústredení v Beleku s rovesníkmi z Dánska 1:3.

Zverenci trénera Jaroslava Kentoša už v stredu zdolali tureckého druholigistu Istanbulspor 2:0.

Realizačný tím pracoval počas týždňa výlučne s hráčmi pôsobiacimi na Slovensku.

Hlas po stretnutí

Jaroslav Kentoš, tréner Slovenska: "Z nášho pohľadu to bol zápas dvoch rozdielnych polčasov. S naším výkonom v prvom som nebol spokojný. Ovplyvnili ho dve hrubé chyby, kde sme Dánov pustili do vedenia. Po dvoch inkasovaných góloch to nebolo v poriadku.

Pred druhým polčasom sme prestriedali, do hry sme poslali čerstvých hráčov, zlepšila sa oganizácia hry, náš výkon bol lepší a dokázali sme dať aj gól. Zápas bol pre nás poučný, úvod nebol dobrý. Chlapci musia byť zodpovednejší, lebo sme spravili naozaj ľahké chyby. Šancu dostali všetci nominovaní hráči."

Domov»Futbal»Reprezentácie»Slovenskí mladíci podľahli Dánsku. Robili sme ľahké chyby, priznal Kentoš