Dele Alli strieľa góle v zápase Totthenham Hotspur - Norwich City.
Dele Alli strieľa góle v zápase Totthenham Hotspur - Norwich City. (Autor: Matt Dunham - TASR/AP)
TASR|22. jan 2020 o 22:45

Leicester jednoznačne porazil West Ham.

LONDÝN. Futbalisti Norwichu City prehrali v stredajšom stretnutí 24. kola najvyššej anglickej súťaže na pôde Tottenhamu Hotspur 1:2.

Slovenský reprezentačný stredopoliar Ondrej Duda absolvoval v hosťujúcom drese celý zápas.

Skóre otvoril v prvom polčase domáci Dele Alli, na ktorého reagoval z penalty v 70. minúte Teemu Pukki. o výhre Tottenhamu rozhodol v 80. minúte Son Heung-Min.

Leicester City zdolal doma West Ham United 4:1, uspel po dvoch prehrách a na tretej pozícii zaostáva za druhým Manchestrom City o tri body. Dvoma gólmi prispel k výhre domácich Ayoze Pérez.

Manchester United prekvapujúco podľahol na vlastnom štadióne Burnley 0:2 a utrpel druhú prehru za sebou.

Premier League 2019/2020 - 24. kolo

• Leicester City - West Ham United 4:1 (2:0)

Góly: 81. a 88. Perez (prvý z 11 m), 24. Barnes, 45.+5 Pereira - 50. Noble (z 11 m)

• Tottenham Hotspur - Norwich City 2:1 (1:0)

Góly: 38. Alli, 80. Son Heung-Min - 70. Pukki (z 11 m)

/Ondrej Duda (Norwich) odohral celý zápas/

• Manchester United - FC Burnley 0:2 (0:1)

Góly: 39. Wood, 56. Rodriguez

Domov»Futbal»Anglicko»Duda odohral celý zápas pri prehre Norwichu, Manchester United dopustil prekvapenie