Juventus jednoznačne zdolal AS Rím a postúpil do semifinále Coppa Italia

Cristiano Ronaldo oslavuje víťazný gól v zápase Talianskeho superpohára proti AC Miláno. (Autor: TASR/AP)
TASR|22. jan 2020 o 23:02

V ďalšom kole sa stretne s úspešným z dvojice AC Miláno - FC Turín.

RÍM. Futbalisti Juventusu Turín postúpili do semifinále Talianskeho pohára. V stredajšom domácom súboji štvrťfinále si poradili s AS Rím 3:1 a medzi najlepším kvartetom si zmerajú sily s úspešným z dvojice AC Miláno - FC Turín.

Skóre duelu otvoril v 26. minúte Cristiano Ronaldo, na ktorého ešte do konca prvého polčasu nadviazali Rodrigo Bentancur a Leonardo Bonucci. O jediný zásah hostí sa postaral vlastným gólom Gianluigi Buffon.