Hokejisti Capitals pokračujú bez zaváhania, z víťazstva sa teší aj Martin

Hráči Bratislava Capitals.
Hráči Bratislava Capitals. (Autor: SITA/Jana Birošová)
SITA|24. jan 2020 o 21:00

V Slovenskej hokejovej lige začala nadstavbová časť.

BRATISLAVA. Hokejisti tímu Bratislava Capitals pokračujú v úspešnom ťažení aj v nadstavbovej časti druhej najvyššej slovenskej súťaže.

V piatkovom zápase 2. kola A-skupiny (o 1. - 6. miesto) potvrdili líderskú pozíciu triumfom u svojho konkurenta z Topoľčian 4:2.

U súpera vyhral aj Martin, ktorý si tri body odviezol zo Skalice (2:1). Spišská Nová Ves otočila doma duel proti Dubnici nad Váhom z 0:2 na 3:2, v predĺžení rozhodol Fabián.

V B-skupine (o 7. - 10. priečku) sa v gólovej prestrelke tešili Trnavčania z výhry nad Považskobystričanmi 7:4 a Levičania prekvapili v Žiline tesným víťazstvom 2:1.

Slovenská hokejová liga 2019/2020

Nadstavbová časť

A-skupina (o 1. - 6. miesto) - 2. kolo

• HK Skalica - HK VITAR Martin 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Góly: 20. Koziot - 6. Poliaček, 42. Rudzan

• HK Spišská Nová Ves - MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom 3:2 po predĺžení (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0)

Góly: 53. Vartovník, 59. Vartovník, 63. Fabián - 24. Ďuriš, 34. Chatrnuch

• HC Topoľčany - HC Bratislava Capitals 2:4 (0:1, 0:0, 2:3)

Góly: 44. Jakúbek, 50. Hřebíček - 10. Surovka, 43. Smolka, 53. Hudec, 56. Slovák

B-skupina (o 7. - 10. miesto) - 2. kolo

• HK Gladiators Trnava - HK 95 Panthers Považská Bystrica 7:4 (2:1, 2:1, 3:2)

Góly: 6. Ševčík, 13. Kamenický, 23. Kamenický, 27. Kamenický, 43. Lindeman, 48. Lindeman, 60. Ševčík - 4. Turan, 23. Rufati, 50. Knudsen, 60. Zlocha

• MsHK Žilina - HK Levice 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Góly: 24. Dominik Rehák - 12. Kudrna, 40. Beták

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Hokejisti Capitals pokračujú bez zaváhania, z víťazstva sa teší aj Martin