Zápas Cagliari - Inter Miláno.
Zápas Cagliari - Inter Miláno. (Autor: AP/Antonio Calanni)
SITA|26. jan 2020 o 15:14

Slovenský futbalista nedávno prekonal chrípku.

BRATISLAVA. Slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar hral v nedeľňajšom stretnutí 21. kola talianskej Serie A v drese Interu Miláno proti Cagliari iba do 17. min.

Dvadsaťštyriročný rodák zo Žiaru nad Hronom na necítil dobre a napokon prenechal miesto na trávniku ostrieľanému uruguajskému spoluhráčovi Diegovi Godínovi.

Zápas sa skončil remízou 1:1 a Inter stratil ďalšie dva body na lídra Juventus Turín v súboji o čelo tabuľky. Juventus má k dobru večerný zápas v Neapole.

Ako uviedlo oficiálne twitterové konto Interu, Škriniarovi pod vplyvom nedávno prekonanej chrípky prišlo nevoľno. Krátko po uplynutí 10. min Škriniar gestami signalizoval trénerovi Milánčanov Antoniovi Contemu, že bude musieť striedať.

Kouč okamžite poslal Godína na bleskovú rozcvičku. Web calcio.fanpage.it niekoľko minút po striedaní publikoval fotografiu Škriniara, ako s privretými očami vyčerpaný sedí na lavičke náhradníkov.

Parma v zostave so stredopoliarom Jurajom Kuckom zdolala na vlastnom štadióne Udinese 2:0.

Rímske derby medzi AS a Laziom sa skončilo nerozhodne 1:1, obranca Denis Vavro sedel na lavičke náhradníkov Lazia.

Futbalisti SSC Neapol zdolali Juventus Turín 2:1. Naplno zabodovali po troch prehrách za sebou a posunuli sa na desiatu priečku tabuľky. Slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka nastúpil za Neapol v 69. minúte.

Hellas Verona - US Lecce 3:0 (2:0)

Góly: 19. Dawidowicz, 34. Pessina, 87. Pazzini (z 11 m). ČK: 68. Dell'Orco (Lecce) po 2. ŽK

AS Rím - Lazio Rím 1:1 (1:1)

Gól: 26. Džeko - 34. Acerbi

/D. Vavro (Lazio) bol na lavičke náhradníkov/

SSC Neapol - Juventus Turín 2:1 (0:0)

Góly: 63. Zielinski, 86. Insigne - 90. Ronaldo

/S. Lobotka (Neapol) hral od 69. min/

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Škriniar musel striedať už v úvode, Lobotka bol pri výhre Neapola nad Juventusom