Neymar sa cez polčas dozvedel o smrti Bryanta. Gól mu poslal do neba

Neymar poslal gól Bryantovi.
Neymar poslal gól Bryantovi. (Autor: TASR)
Jakub Benko|27. jan 2020 o 09:07

Brazílčan zariadil výhru PSG.

BRATISLAVA. Brazílska futbalová hviezda Neymar zariadil víťazstvo svojho PSG na ihrisku FC Lille 0:2.

Neymar najprv v prvom polčase otvoril skóre a výhru poistil gólom z penalty po zmene strán.

Práve počas polčasovej prestávky sa futbalista v šatni dozvedel, že legendárny basketbalista Kobe Bryant zomrel po tragickom páde vrtuľníka.

Neymar vzdal hold zosnulému Kobe Bryantovi.: fotogaléria

27.1.2020

Po strelení druhého gólu sa pristavil pri fanúšikoch a kamerách a na prstoch ukázal číslo 24. Práve to zdobilo dres Bryanta počas jeho kariéry.

"Dozvedel som sa to počas prestávky. Je to nesmierna tragédia nie len pre basketbal, ale pre celý svet športu. Poznal som ho. Tento gól bol pre neho. Dúfam, že odpočíva v pokoji," povedal futbalista po zápase.

Kobe Bryant a jeho kariéra: fotogaléria

10.6.2020

Na palube vrtuľníka sa nachádzala aj 13-ročná dcéra Bryanta a bejzbalový tréner John Altobelli spoločne s rodinou. Dokopy zahynulo až deväť osôb.

Domov»Futbal»Francúzsko»Neymar sa cez polčas dozvedel o smrti Bryanta. Gól mu poslal do neba