Ole Gunnar Solskjaer.
Ole Gunnar Solskjaer. (Autor: TASR)
Jakub Benko|30. jan 2020 o 11:31

Manchester v derby vypadol z pohára.

BRATISLAVA. Futbalisti Manchester United v stredu vypadli v semifinále z Anglického Ligového pohára.

V odvete na ihrisku svojho mestského rivala City síce dokázali vyhrať 1:0, no rozhodol prvý zápas, ktorý skončil v pomere 3:1 pre zverencov Pepa Guardiolu.

Výkony United už od začiatku sezóny nenapĺňajú očakávania, nedarí sa im ani v Premier League, kde sú momentálne na piatom mieste.

Zlé výsledky spôsobujú početné zranenia, avšak aj nestabilná forma zdravých hráčov.

Počas zápasu proti City si jedného zo svojich zverencov podal tréner Ole Gunnar Solskjaer.

Svoj hnev prejavil v 58. minúte zápasu. "Ešte raz a ideš dole," kričal tréner United na Jesseho Lingarda, ktorý pár sekúnd predtým stratil loptu, čo viedlo k šanci pre súpera. Solskjaer pritom použil aj nevyberaný slovník.

Na Lingarda sa upiera nespokojnosť fanúšikov i odborníkov už niekoľko mesiacov.

Dvadsaťsedemročný záložník, ktorý by mal patriť medzi opory mužstva, dokázal od začiatku sezóny streliť len dva góly, z toho jeden v Európskej lige a jeden v FA Cupe.

Tréner United nebol ani po upozornení spokojný s Lingardovým vystúpením a už v 65. minúte ho stiahol z hry.

Domov»Futbal»Anglicko»Anglický ligový pohár»V United to vrie. Solskjaer kričal na zverenca, používal aj vulgarizmy