Radosť hráčov Manchester United na pôde Chelsea FC.
Radosť hráčov Manchester United na pôde Chelsea FC. (Autor: Ian Walton - TASR/AP)
Sportnet|17. feb 2020 o 23:06

Hráčom Chelsea neuznali dva góly.

LONDÝN. Futbalisti Manchestru United vyhrali v zápase 26. kola Premier League na pôde Chelsea FC 2:0.

Skóre otvoril v závere prvého polčasu Anthony Martial. Poistku pridal v 66. minúte Harry Maguire.

Domácim sa dvakrát podarilo dostať loptu do brány hostí, ale v oboch prípadoch zasiahol VAR a rozhodca gól neuznal.

Najprv si domáci pomohli faulom. V druhom prípade išlo o tesný ofsajd Oliviera Girouda, ktorý prešiel ofsajdovú hranicu len časťou chodidla.

Hráči United vyhrali aj tretí vzájomný zápas v sezóne. V prvom ligovom stretnutí zdolali Chelsea vysoko 4:0 a v osemfinále Ligového pohára zvíťazili v Londýne 2:1.

Chelsea nevyhrala štvrtý duel v rade a v tabuľke Premier League sa nachádza so ziskom 41 bodov na 4. mieste, Manchester United sa posunul na 7. priečku a na svojho posledného súpera stráca už iba tri body.