Hudáček dostal dva rýchle góly a z brány ho stiahli už vo 4. minúte

Július Hudáček, brankár Spartaka Moskva.
Július Hudáček, brankár Spartaka Moskva. (Autor: SITA)
TASR|6. mar 2020 o 21:47

Čajkovský sa strelecky presadil za Dinamo.

MOSKVA. Slovenský hokejový obranca Michal Čajkovský sa strelecky presadil v piatkovom treťom zápase 1. kola play off KHL, ani jeho gól však neodvrátil prehru jeho Dinama Moskva na ľade mestského rivala Spartaka 4:5 po predĺžení.

Spartak znížil stav štvrťfinálovej série Západnej konferencie na 1:2. Do bránky domácich sa od úvodu postavil Slovák Július Hudáček, no po dvoch inkasovaných góloch už vo 4. minúte prenechal miesto náhradníkovi Nikitovi Bespalovovi.

Hráči Sibiru Novosibirsk zdolali v piatkovom treťom dueli štvrťfinále Východnej konferencie Avtomobilist Jekaterinburg 4:3 po predĺžení a v sérii vedú už 3:0 na zápasy.

V drese domácich zažiaril fínsky útočník Juuso Puustinen, ktorý strelil hetrik, víťazný gól v 10. minúte predĺženia vsietil Nikita Šaškov.

Sibir bude môcť spečatiť svoj postup do konferenčného semifinále na svojom ľade už v nedeľu, keď je na programe štvrtý duel série 1. kola play off (11.30 SEČ).

KHL 2019/2020 - 1. kolo play off:

Zápasy štvrťfinále Východnej konferencie:

• Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Jekaterinburg 4:3 pp (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)

Góly: 8., 12. a 46. Puustinen, 70. Šaškov - 10. Berezin, 29. Holland, 56. Platt

/stav série: 3:0/

• Neftechimik Nižnekamsk - Ak Bars Kazaň 1:2 pp (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)

Góly: 57. Šiksatdarov - 44. a 73. E. Galimov

/stav série: 0:3/

Zápasy štvrťfinále Západnej konferencie:

• Torpedo Nižnij Novgorod - CSKA Moskva 1:2 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)

Góly: 19. Belevič - 9. Mamin, 65. Slepyšev

• Spartak Moskva - Dinamo Moskva 5:4 pp (2:3, 1:1, 1:0 - 1:0)

Góly: 7. Zubov, 20. Fjodorov, 34. Chochlačov, 58. Hersley, 76. Kotliarevskij - 1. Polygalov, 4. Ľjamin, 5. Muranov, 35. ČAJKOVSKÝ

/Július Hudáček (Spartak) chytal do 4. minúty, inkasoval dva góly./

/stav série: 1:2/

Domov»Hokej»KHL»Hudáček dostal dva rýchle góly a z brány ho stiahli už vo 4. minúte