Vyprovokovali to tréneri. V americkej lige sa strhla šialená bitka

Ilustračné foto. (Autor: Photo by Chris Liverani on Unsplash)
Jakub Benko|9. mar 2020 o 15:52

Rozhodcovia rozdali viac ako 300 minút.

BRATISLAVA. V americkej hokejovej lige s názvom Federal Hockej League boli diváci svedkami divokej hromadnej bitky. Tá sa strhla počas tretej tretiny v zápase medzi tímami Carolina Thunderbirds a Columbus River Dragons.

Všetko odštartovala nervozita medzi lavičkami oboch tímov. Tréner Columbusu najprv hokejkou udrel do skla medzi striedačkami.

Nasledovala hádka medzi trénermi, po ktorej ich hlavní rozhodcovia vykázali z lavičky. Na výzvu však nereagovali a namiesto toho si obaja tréneri si vyzliekli sako a avizovali vzájomný súboj. K tomu nakoniec nedošlo.

"Naši hráči chceli trénerovi Andrému Niecovi zaistiť bezpečnú cestu do šatne, avšak jeden zo súperov po ňom vyštartoval. Potom ten hráč stiahol nášho na ich striedačku. Tréner medzi nich skočil, aby sa bránil," vysvetľovala po zápase pre web isport.cz Češka Karolína Huvarová.

Tá je partnerkou trénera Caroliny a pracuje tiež v rámci klubu.

Na ľade potom vzniklo hneď niekoľko súperiacich dvojíc, pričom najväčší súboj sa odohral práve medzi hráčmi na striedačke.

Po dlhom prerušení hry rozhodcovia napokon rozdali dokopy až 306 minút. Carolina zápas vyhrala v pomere 9:3.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Vyprovokovali to tréneri. V americkej lige sa strhla šialená bitka