Erik Černák odchádza z ľadu.
Erik Černák odchádza z ľadu. (Autor: TASR)
Jakub Benko|11. mar 2020 o 09:30

Slovák bol najtvrdším hráčom zápasu.

BRATISLAVA. Hokejisti Tampy Bay Lighting prehrali na ľade Toronta Maple Leafs 1:2. V zostave hostí nechýbal slovenský obranca Erik Černák.

Ten na zápas nebude spomínať v najlepšom. V šiestej minúte druhej tretiny sa ocitol pred vlastným brankárom a snažil sa zablokovať strelu súpera. To sa mu aj podarilo, avšak puk ho nešťastne zasiahol do ľavej nohy.

Černák sa po bolestivej strele ihneď zrútil na zem. Dostal síce pochvalu od brankára, no pri odchode z ľadu mu museli pomáhať spoluhráči.

Slovenský obranca odišiel do útrob štadióna, no ešte v rovnakej tretine sa vrátil na striedačku a zápas dohral.

Na ľade napokon strávil viac ako 19 minút a rozdal šesť bodičekov, čo bolo najviac zo všetkých hráčov v oboch mužstvách.

Domov»Hokej»NHL»Černák dostal ranu priamo do kolena, odchádzal s pomocou spoluhráčov