Slovan v závere zahodil obrovskú šancu, v príprave remizoval so Senicou

Národný futbalový štadión na Tehelnom poli.
Národný futbalový štadión na Tehelnom poli. (Autor: TASR)
Igor Dopirák|24. máj 2020 o 09:30

Moha prestrelil prázdnu bránu.

BRATISLAVA. Futbalisti Slovana Bratislava remizovali v sobotňajšom prípravnom stretnutí na Tehelnom poli s hráčmi Senice 0:0.

Oba tímy odohrali svoj prvý zápas od 7. marca, keď sa najvyššia Fortuna liga pre pandémiu koronavírusu prerušila.

"Tréningový zápas sa odohral pri splnení prísnych opatrení a bez prítomnosti divákov," ubezpečil Slovan na svojom webe.

Najväčšiu šancu mal v 88. minúte domáci Moha, ale z bezprostrednej blízkosti trestuhodne prestrelil prázdnu bránku.

Prípravný zápas

ŠK Slovan Bratislava – FK Senica 0:0

Slovan Bratislava (I. polčas): Šulla – Pauschek, Apau, Božikov, Lovat – Lavrinčík, de Kamps – Daniel, Henty, Tzovaras – Medved

Slovan Bratislava (II. polčas): Trnovský – Medveděv, Abena, Bajrič, Vernon – Nono, Mustafič – Ratao, Mašulovič, Moha - Ožbolt

Senica: Vorel (46. Chropovský) – Cascardo (83. J. Buchel), Lukáčik (74. Šalata), Didiba, Mihál – Totka (83. M. Lichý), Deket (59. Addo) – Meliš (59. Sulley), Moses (59. Duda), Yenne (74. Černák) - Akinyoola (74. F. Buchel)

Rozhodovali: Kružliak - Somoláni, Pozor

Domov»Futbalnet»Slovan v závere zahodil obrovskú šancu, v príprave remizoval so Senicou