Schalke nevyhralo už dvanásť duelov v rade, Wolfsburg získal dôležité body

Yuya Osako (vľavo) v súboji s Marinom Pongračićom a Xaverom Schlagerom v zápase Bundesligy Werder Brémy - Vfl Woflsburg. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|7. jún 2020 o 15:34

Augsburg s Kolínom skórovali v záverečných minútach.

BERLÍN. Futbalisti Werderu Brémy prehrali v úvodnom nedeľňajšom zápase 30. kola nemeckej Bundesligy s VfL Wolfsburg 0:1.

O triumfe Wolfsburgu rozhodol v 82. minúte holandský útočník Wout Weghorst.

Werder je v tabuľke na zostupovom 17. mieste, Wolfsburg si vďaka zisku troch bodov upevnil šiestu priečku zaručujúcu účasť v predkole Európskej ligy UEFA.

Hráči Schalke 04 nevyhrali už 12 zápasov za sebou. V nedeľu tím z Gelsenkirchenu remizoval na pôde Unionu Berlín 1:1.

Góly v zápase medzi Augsburgom a Kolínom padali až v záverečných minútach. Skóre otvoril v 86. minúte hosťujúci Anthony Modeste.

Bod pre domáci Augsburg zabezpečil o dve minúty neskôr Philipp Max.