Futbalisti Celty Vigo - ilustračná fotografia.
Futbalisti Celty Vigo - ilustračná fotografia. (Autor: TASR/AP)
TASR|17. jún 2020 o 21:39

Mendilibar z Eibaru dostal červenú kartu.

MADRID. Futbalisti Celty Vigo remizovali v stredajšom stretnutí 29. kola najvyššej španielskej súťaže vo Valladolide 0:0.

Hostia mali na dosah tri body, ale Iago Aspas v 71. minúte nepremenil pokutový kop.

Celta nevyhrala štvrtýkrát za sebou a v tabuľke je na 17. mieste, dva body nad pásmom zostupu. Valladolid po reštarte ligy ešte neprehral, v tabuľke je na 14. priečke.

Atletico prevalcovalo Osasunu a vyhralo suverénne 5:0. Prvé dva góly hostí strelil Joa Felix.

V ďalšom zápase remizoval domáci Eibar s Athleticom Bilbao 2:2. Hostia sa ujali vedenia v úvode duelu, ale napokon museli doťahovať, bod pre nich vybojoval v 81. minúte Asier Villalibre.

La Liga 2019/2020 - 29. kolo - výsledky - streda

• Eibar - Athletic Bilbao 2:2 (1:1)

Góly: 19. Kike, 78. Orellana (z 11 m) - 8. Garcia (z 11 m), 81. Villalibre, ČK: 50. Mendilibar (Eibar) mimo ihriska

• Valladolid - Celta Vigo 0:0
  • Osasuna - Atletico Madrid 0:5 (0:1)
    Góly: 27. a 56. Felix, 79. Llorente, 82. Morata, 88. Carrasco

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Bilbao remizovalo s Eibarom, Celta Vigo sa nedokázala presadiť