Valjent čelil hviezdam Realu Madrid, favorit sa vrátil na čelo tabuľky

Martin Valjent (vpravo) a Karim Benzema v zápase Real Madrid - Mallorca.
Martin Valjent (vpravo) a Karim Benzema v zápase Real Madrid - Mallorca. (Autor: TASR/AP)
TASR|25. jún 2020 o 00:16

Slovák hral viac ako hodinu.

MADRID. Futbalisti Realu Madrid sú opäť na čele najvyššej španielskej súťaže. V stredajšom domácom stretnutí 31. kola zdolali Mallorcu, za ktorú hral do 61. minúty slovenský obranca Martin Valjent, 2:0.

Na konte majú rovnaký počet 68 bodov ako FC Barcelona, no prvé miesto im prináleží vďaka lepšej vzájomnej bilancii s obhajcom titulu.

Real sa dostal do vedenia v 19. minúte gólom Juniora Viniciusa, poisťujúci zásah pridal po zmene strán kapitán Sergio Ramos.

Valjent nastúpil v trojčlennej defenzíve hostí, po vyše hodine hry ho vystriedal Francisco Gamez Lopez.