Juventus si udržal náskok, rozhodujúci gól strelil Ronaldo. Vavro opäť nehral

Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. (Autor: TASR/AP)
TASR|30. jún 2020 o 23:57

Lazio si udržalo šancu na titul.

RÍM. Futbalisti Juventusu Turín si aj po utorkových dueloch 29. kola talianskej Serie A udržali na čele tabuľky štvorbodový náskok pred druhým Laziom.

Na ihrisku FC Janov sa gólovo prebudili v druhom polčase a zvíťazili 3:1.

Strelecky sa za hostí presadili Paulo Dybala, Cristiano Ronaldo a Douglas Costa, domáci dokázali v 77. minúte už iba znížiť zásluhou Andreu Pinamontiho.

Úradujúci majster natiahol sériu víťazstiev v najvyššej talianskej súťaži už na šesť zápasov. Naplno bodoval vo všetkých troch ligových stretnutiach po prestávke spôsobenej pandémiou koronavírusu.

Uspelo aj Lazio, ktoré zvíťazilo na trávniku FC Turín 2:1, hoci v polčase prehrávalo 0:1. Slovenský reprezentačný obranca v službách Lazia Denis Vavro sledoval celý zápas z lavičky náhradníkov.

Serie A - 29. kolo:

• FC Turín - Lazio Rím 1:2 (1:0)

Góly: 5. Belotti (z 11 m) - 48. Immobile, 73. Parolo

/Denis Vavro (Lazio) celý zápas na lavičke náhradníkov/

• FC Janov - Juventus Turín 1:3 (0:0)

Góly: 77. Pinamonti - 50. Dybala, 56. Ronaldo, 73. Costa

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Juventus si udržal náskok, rozhodujúci gól strelil Ronaldo. Vavro opäť nehral