Sparta nedala šancu Jabloncu, fanúšikovia vytlieskali Hancka

Dávid Hancko.
Dávid Hancko. (Autor: Pavel Neubauer TASR)
TASR|5. júl 2020 o 19:13

Guľova Plzeň remizovala s Ostravou.

PRAHA. Futbalisti Sparty Praha zvíťazili v nedeľu na Letnej v predposlednom 4. kole nadstavby o titul v českej Fortuna lige nad Jabloncom hladko 3:0.

Za Spartu nastúpili v základe na poste stopérov Slováci Lukáš Štetina a Dávid Hancko.

Štetina odohral celý zápas, Hancko hral do 66. minúty a pri schádzaní z ihriska sa dočkal obrovského aplauzu od fanúšikov, ktorí by ho radi videli v sparťanskom drese aj v nasledujúcej sezóne.

Dva góly strelil Libor Kozák. V drese hostí odohral celý zápas slovenský stredopoliar Jakub Považanec.

Majstrovská Slavia vyhrala v Liberci bez problémov 3:1. Ostrava doma remizovala s Plzňou bez gólov, rozlúčku s kariérou pred domácim publikom absolvoval Milan Baroš.

Česká Fortuna liga - skupina o titul - 4. kolo

• Sparta Praha - FK Jablonec 3:0 (1:0)

Góly: 3. Hložek, 48. a 62. Kozák

/Lukáš Štetina odohral celý zápas, Dávid Hancko hral do 66. minúty - Jakub Považanec odohral celý zápas/

• Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 0:0

/Milan Lalkovič (Ostrava) hral do do 89. minúty/

• Slovan Liberec - Slavia Praha 1:3 (0:2)

Góly: 80. Králiček - 34. Traore, 45. Yusuf, 49. Musa

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Sparta nedala šancu Jabloncu, fanúšikovia vytlieskali Hancka