Dokonalá akcia. Messi s Griezmannom sa postarali o nádherný gól

Lionel Messi a Antoine Griezmaann po strelenom góle.
Lionel Messi a Antoine Griezmaann po strelenom góle. (Autor: TASR)
Jakub Benko|6. júl 2020 o 07:25

Barcelona vysoko zdolala Villareal.

BRATISLAVA. Futbalisti FC Barcelona dokázali vyhrať na ihrisku Villarrealu 4:1. O výsledku bolo rozhodnuté už do prestávky, po prvom polčase viedol tím okolo kapitána Lionela Messiho 3:1.

Messi bol tentoraz v pozícii asistenta. Najprv v 20. minúte pripravil streleckú pozíciu pre Luisa Suaréza a potom v 45. minúte vymyslel ďalšiu dokonalú prihrávku.

S loptou sa dostal do pokutového územia a na slepo ju pätičkou poslal za seba. Tam už čakal pripravený Antoine Griezmann, ktorý rutinérsky zakončil.

Barcelona tak dokázala po dvoch remízach bodovať naplno. Na vedúci Real Madrid však stále stráca štyri body a do konca sezóny v La Lige ostávajú už len štyri kolá.

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Dokonalá akcia. Messi s Griezmannom sa postarali o nádherný gól