Manchester United prišiel o tri body v závere, súper vyrovnal v 97. minúte

Hráči Manchestru United Luke Shaw a Brandon Williams (vpravo).
Hráči Manchestru United Luke Shaw a Brandon Williams (vpravo). (Autor: TASR/AP)
TASR|13. júl 2020 o 23:12

Hráči United nevyužili možnosť posunu na tretie miesto.

LONDÝN. Futbalisti Manchestru United nevyužili možnosť prepracovať sa na tretie miesto najvyššej anglickej súťaže.

V pondelňajšom domácom stretnutí 35. kola remizovali s FC Southampton 2:2 a v tabuľke figurujú na piatom mieste o skóre za štvrtým Leicestrom City, tretia Chelsea získala o bod viac.

Do vedenia sa dostali hostia zásluhou Stuarta Armstronga, ale hráči United veľmi rýchlo zvrátili vývoj na svoju stranu gólmi Marcusa Rashforda a Anthonyho Martiala.

Domáci prišli o víťazstvo v nadstavenom čase, v 97. minúte vyrovnal Michael Obafemi. Southampton zostal po remíze na dvanástej priečke o skóre za Evertonom.

Premier League - 35. kolo

Manchester United - FC Southampton 2:2 (2:1)

Góly: 20. Rashford, 23. Martial - 12. Armstrong, 90.+7 Obafemi

Domov»Futbal»Anglicko»Manchester United prišiel o tri body v závere, súper vyrovnal v 97. minúte