Inter musel otáčať proti Turínu, Škriniar nastúpil až v druhom polčase

Ashley Young z Interu Miláno po strelenom góle.
Ashley Young z Interu Miláno po strelenom góle. (Autor: TASR/AP)
TASR|13. júl 2020 o 23:58

Inter poskočil na druhé miesto.

RÍM. Futbalisti Interu Miláno poskočili na druhé miesto najvyššej talianskej súťaže.

V pondelňajšom domácom stretnutí 32. kola zdolali FC Turín 3:1 a v tabuľke sa dostali pred Lazio Rím a Atalantu Bergamo. Slovenský reprezentačný stopér Milan Škriniar nastúpil za domácich v 76. minúte.

Do vedenia sa síce dostali hostia gólom Andreu Belottiho v 17. minúte, ale Milánčania rozhodli o svojom víťazstve po zmene strán.

Postupne sa presadili Ashley Young, Diego Godin a Lautaro Martinez. Škriniar prišiel na ihrisko už za priaznivého stavu, keď vystriedal Godina.

Inter zabodoval naplno po dvoch zápasoch, na konte má rovnaký počet 68 bodov ako Lazio, Atalanta nazbierala o bod menej. FC Turín je na šestnástej priečke.

Serie A - 32. kolo

• Inter Miláno - FC Turín 3:1 (0:1)

Góly: 48. Young, 51. Godin, 61. Martinez - 17. Belotti

/Milan Škriniar (Inter) za domácich od 76. min/

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Inter musel otáčať proti Turínu, Škriniar nastúpil až v druhom polčase