ONLINE PRENOS: Juventus Turín - Olympique Lyon (Liga majstrov, osemfinále)

Momentka zo zápasu Juventus Turín - Olympique Lyon (Liga majstrov, osemfinále).
Momentka zo zápasu Juventus Turín - Olympique Lyon (Liga majstrov, osemfinále). (Autor: TASR/AP)
Športové prenosy SME|7. aug 2020 o 18:00

Sledujte online prenos s nami.

ONLINE PRENOS: Juventus Turín - Olympique Lyon (futbal, LIVE, NAŽIVO, stream, video, Liga majstrov, osemfinále, dnes, piatok, odveta)

Liga majstrov Osemfinále 2019/2020
07.08.2020 o 21:00
Juventus
2:1
(1:1, 1:0)
90+7 minúta
Lyon
Góly: 43. Ronaldo (pen.), 60. Ronaldo – 12. Depay (pen.). ŽK: 31. J. Cuadrado (JUV), 44. Bentancur (JUV) – 19. Aouar (LYO), 38. Dubois (LYO), 76. A. Lopes (LYO), 79. Cornet (LYO), 87. Caqueret (LYO). Rozhodca: Zwayer – Schiffner, Achmüller (všetci Nemecko). Diváci: bez divákov.
V druhom polčase už skórovali len domáci a to opäť zásluhou svojej hviezdy Ronalda, ale vytúžený tretí gól už Juventus nedokázal streliť a tak sa z postupu do štvrťfinále Ligy majstorv raduje francúzsky Olympique Lyon, ktorý doma vyhral 1:0 a prehra 1:2 v Turíne mu postačila na postup medzi osmičku najlepších.

Majster Talianska tak nezvládol domácu odvetu a vypadáva z Ligy majstrov, podobne je tomu aj tak pri majstrovi španielskej súťaže Realu Madrid, ktorý stroskotal na Manchestru City. Práve dvojica Manchester City – Olympique Lyon sa proti sebe postavia vo štvrťfinále Ligy majstrov, bude sa to však hrať v Nemecku a len na jeden zápas.

Ďakujem vám za vašu pozornosť, dobrú noc želá Miroslav Revaj.
90+7
90+6
Ešte sa pokračuje ďalej, aj keď je nadstavený čas minulosoťu. Lyon sa bráni úspešne, Juventus ešte získava aut na útočnej polovici.
90+5
Sandrov pretiahnutý center len preletel pokutovým územím hosťujúceho celku. Lyon zvládla nadstavený čas výborne a pomaly búcha na štvrťfinálovú bránu Ligy majstrov.
90+4
Rohový kop hostia zvládli, ale loptu drží aj naďalej domáci celok. Lyon bráni svoje pokutové územie so všetkým čo na ihrisku má.
90+3
Ronaldov pokus nadvihol obranú múr na rohový kop. Tlak domácich bude pokračovať ďalej, Lyon sa musí brániť a vyvarovať každej jednej chybe.
90+2
Marcelo fauloval Higuaín a domáci získavajú priamy kop z nebezpečnej vzdialenosti. Uvidíme, ako s ním Juventus naloží.
90+1
changeStriedanie v tíme Olympique Lyon: z ihriska odchádza Léo Dubois, prichádza Kenny Tete.
Striedanie v tíme Olympique Lyon: z ihriska odchádza Houssem Aouar, prichádza Thiago Mendes.
90+1
V druhom polčase sa nadstavuje 6 minút!
90
Lyon vytlačil kombináciu súpera do stredu ihriska. Riadny hrací čas druhého polčasu bude minulosťou, čakáme na údaj o nadstavenom čase.
89
Navyše teraz hostia zakombinovali pred pokutovým územím súpera, čím získali cený čas a hlavne držali hru čo najďalej od svojej brány.
88
Lyon nepúšťa domácich do žiadnej šance a pohodlne kontroluje dianie na ihrisku. Francúzsky celok sa pomaličky približuje za postupom do štvrťfinále Ligy majstrov.
87
yellowCardŽltú kartu dostáva Maxence Caqueret (Olympique Lyon).
86
Napokon to boli dva rohové kopy za sebou pre Juventus, ale k zmene skóre to neviedlo. Lyon zvládol aj túto situáciu, ale postup ešte nemá vo vrecku.
85
Domáci Dybala, ktorý sa na ihrisko dostal v 71. minúte musí napokon zo zápasu pre zdravotné problémy odstúpiť. Juventus sa chystá zahrávať rohový kop.
84
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Paulo Dybala, prichádza Marco Olivieri.
83
Juventusu sa teraz nedarí v prechode na útočnú polovicu. Lyon drží postupovú prehru aj naďalej, ale ešte ho čaká náročný zvyšok druhého polčasu.
82
Zatiaľ to však vyzerá, že majster Talianska vypadne a podobný osud zrejme čaká aj Real Madrid, ktorý prehráva na pôde Manchesteru City 2:1.
81
Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu, určite sa však ešte bude nadstavovať. Ak Juventus dokáže ešte raz skórovať a už neikasovať postúpi ďalej.
80
Penalta sa napokon nekopala a Cornet navyše dostal za protesty žltú kartu. Pokračuje sa tak za stavu 2:1, ktorý posúva ďalej francúzsky Lyon.
79
yellowCardŽltú kartu dostáva Maxwel Cornet (Olympique Lyon).
78
78
Ale pozor! Cornet padá v pokutovom území domáci na zem a hra je prerušená. Opäť bude musieť zasiahnúť systém VAR, aby rozhodol, či to bude penalta alebo nie!
77
Juventus to pochopiteľne nevzdáva a stále búši do súpera. Opäť sa hra presúva pred pokutové územie Lyonu, kde si však defenzíva hostí plní svoju úlohu výborne.
76
yellowCardŽltú kartu dostáva Anthony Lopes (Olympique Lyon).
76
76
importantNo a veľa nechýbalo, aby Juventus strelil vytúžený tretí gól! Rohový kop rozohral Dybala, lopta pristála na hlave Ronalda, ale jeho zakončenie z dobrej pozície putuje mimo brány súpera!
75
Ďalší útok domácich potiahol Rabiot, jeho prihrávka potom putovala na Ronalda, ale ten už tiesnený nič vymyslieť nedokázal. Nasledovať bude rohový kop pre Juventus.
74
Sledovali sme priamy kop domáceho celku, Ronaldo však posiela loptu len do postaveného obraného múru. Následne domáci faulovali a lopta putuje na kopačky francúzskeho celku.
73
Po dlhšej dobe tu bol útočný výpad zo stany hostí, Cornetov centet bol tečovaný a putoval len do rukavíc brankára Szczęsneho. Juventus sa okamžite púšťa do útoku.
72
Aj v druhom polčase prebehla krátka pauza na občerstvenie a obaja tréneri rozdávali razantne hráčom svoje pokyni. Uvidíme, čo nám ponúkne zvyšok tohto odvetného stretnutia.
71
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Federico Bernardeschi, prichádza Paulo Dybala.
70
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Juan Cuadrado, prichádza Danilo.
70
Ronaldo potiahol rýchlu útočnú akciu domáceho celku, následne našiel v pokutovom území svojim centrom Higuaína, ale ten hlavičkoval mimo tri žrde.
69
Postupune sa už smerom dopredu dostáva Juventus, hostia sa tak budú musieť opäť brániť pri nápore svojho dnešného súpera.
68
Tréner hostí poslal na ihrisku dvojicu nových hráčov. Práve aj takéto oživenie môže Lyonu pomôcť, momentálne pri bránení postupového výsledku.
67
changeStriedanie v tíme Olympique Lyon: z ihriska odchádza Karl Toko Ekambi, prichádza Jeff Reine-Adélaïde.
Striedanie v tíme Olympique Lyon: z ihriska odchádza Memphis Depay, prichádza Moussa Dembélé.
66
Rabiotov center si obrana hostí postrážila a následne vyváža loptu do bezpečia. Lyon si tak teraz môže vydýchnuť, veľmi to hostia potrebujú.
65
Juventus postupne pridáva na svojej aktivite, ale hostia zatiahli roletu pred svojim pokutovým územím a nepúšťajú súpera do žiadnej ďalšej gólovej príležitosti.
64
Domáci futbalisti zahrávali rohový kop, na centrovanú lopti si najvyššie vyskočil Bonucci, ale mieril nad bránu súpera.
63
Nezaujatému fanúšikovi tak zostáva veriť, že to bude ešte poriadna dráma a uvidíme veľa zaujímavých momentov. Po góle je samozrejme aktívnejší Juventus.
62
Hodina z odvetného stretnutia v Turíne je už minulosťou. Juventus Turín otočil zásluhou Ronalda na 2:1, ale stále postupuje do štvrťfinále Ligy majstrov Lyon. Stačí však jeden gól domácich a už to platiť nebude.
61
changeStriedanie v tíme Olympique Lyon: z ihriska odchádza Jason Denayer, prichádza Joachim Andersen.
60
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Miralem Pjanić, prichádza Aaron Ramsey.
60
60
goalJuventus Turín dal gól!
A dráma je predsa len na svete! Keď sa tímu nedarí tak kto iný, ako jeho veľká hviezda mu má pomôcť. K lopte sa dostal po prechode na útočnú polovicu CRISTIANO RONALDO a krásnou strelou k pravej tyčke nedal Lopesovi žiadnu šancu na zákrok – 2:1!
59
Zatiaľ teda nesledujeme nijak záživný druhý polčas, Lyon však nemá dôvod protestovať. Juventus bude musieť výrazne zabrať, aby ešte celé toto zápolenie zdramatizoval.
58
Po veľmi dlhej dobe je tu konečne aj pokus o zakončenie na bránu súpera. K lopte sa dostal hosťujúci Bruno, ktorý to skúsil aj z väčšej vzdialenosti, bránu Szczęsneho však prestrelil.
57
Lyon teraz získal loptu na svoje kopačky a pomerne dlho kombinoval na polovici súpera. Francúzsky celok tak nazbieral cený čas a znova sa bude musieť brániť.
56
Už dlhšiu dobu sa hra drží prevažne v blízkosti pokutového územia francúzskeho celku, ale nič zaujímavého to neponúka. Streliť dva góly zrejme bude pre Juventus ťažkým orieškom.
55
Taliansky celok dobre kombinoval pred pokutovým územím, ale do zakončenia to neviedlo. Lyon sa tak stále pohodlne bráni a súpera do vyloženej šance nepúšťa.
54
Zatiaľ teda čakáme na výraznejší moment v druhom polčase tohto odvetného stretnutia. Lyonu to samozrejme nijak neprekáža stále sa približuje k postupu do štvrťfinále Ligy majstrov.
53
Juventus zahrával priamy kop, na centrovanú loptu v pokutovom území sa snažil reagovať Ligt, ale ako prvý bol pri nej brankár Lopes a vyboxoval ju do bezpečia.
52
Lyon v útoku nijak slávne nepochodil a opäť tak sledujeme výmenu lôpt medzi ftubalistami v bielych dresoch. Juventus sa snaží o ďalší rýchly prechod na polovicu svojho dnešného súpera.
51
Domáci futbalista Rabiot sa snažil presadiť individuálne, ale loptu stráca a tak sa rodí rýchly protiútok francúzskeho celku. Juventus sa sťahuje späť na svoju polovicu ihriska.
50
Postupune sa do vracia do starých koľají z prvého polčasu. Častejšie je pri lopte Juventus, ale nedarí sa mu prekonať pozornú obranu súpera.
49
Snahu domácich teraz prerušil postraný rozhodca, ktorý signalizuje ofsajd a v ňom sa ocitol Higuaín. Lopes rozohráva loptu na svojich spoluhráčov.
48
Aj útočný výpad francúzskeho celku skončil len faulom, takže lopta sa vracia späť na kopačky domácich futbalistov. Juventus má pred sebou veľmi náročnú úlohu.
47
Juventus neuspel na útočnej polovici a previnil sa nedovoleným zákrokom. Lyon sa následne po zisku lopty smerom dopredu neponáhľa, ale určite to nesmie rýchlo zavrieť v zadných radoch.
46
Druhý polčas odvetného stretnutia v Turíne je už v plnom prúde, výkop patril domácemu Juventusu, ktorý už nesmie inkasovať a potrebuje streliť dva góly. Ani jeden z trénerov nestriedal.
46
Začal sa druhý polčas.
Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!
Úvodné dejstvo v Turíne je už minulosťou a pri jeho sledovaní sme sa určite nenudili. V 12. minúte išli do vedenia hostia, keď nariadený pokutový kop premenil Depay. Od tohto momentu jednoznačne dominoval Juventus, ktorý búšil do súpera, ale žiadne veľké šance neprichádzali. Krátko pred koncom prvého polčasu najprv Lopes senzačne vychytal priamy kop Ronalda, ale o chvíľu neskôr už nedokázal zneškodniť jeho premenenú penaltu, takže po prvom polčase je stav medzi Juventusom a Lyonom 1:1, v súčte oboch zápasov však vyhráva Lyon 2:1 a v tejto chvíli musí taliansky celok streliť dva góly, aby postúpil ďalej (predlžovať sa už určite nebude).

Čaká nás tak rozhodujúci druhý polčas tohto odvetného stretnutia, ktorý sa začne približne o 22:05.
45+4
Prvý polčas sa skončil.
45+3
Na útočnú polovicu sa ešte prebojoval aj Juventus, ale aj defenzíva hostí si s touto situáciou poradila a zrejme to je už všetko podstatné z prvého polčasu.
45+2
Zatiaľ v nadstavenom čase dominuje Lyon, ale nevie sa dostať až do zakončenia. Francúzsky celok chce hlavne udržať takýto stav do prestávky.
45+1
V prvom polčase sa nadstavujú 4 minúty!
45
Sledovali sme rýchly brejk francúzskeho celku, po ktorom Depay centroval do pokutového územia, tam sa však jeho spoluhráči previnili nedovoleným zákrokom.
44
yellowCardŽltú kartu dostáva Rodrigo Bentancur (Juventus Turín).
43
Loptu si na biely bod postavil samozrjeme CRISTIANO RONALDO a poslal ju do opačnej strany, než sa hodil brankár Lopes – 1:1! Ak prvá penalta pre Lyon bola diskutabilná, tak si myslím že aj táto.
43
importantJuventus zahrával priamy kop a po Pjanićovej strele zrejme lopta trafila ruku Depaya. Je to však na posúdenie rozhodcov, či napokon penaltu nechajú v platnosti.
42
42
importantBola nariadená penalta pre Juventus! Takže aj domáci celok bude zahrávať v tomto zápase pokutový kop, ale ešte to musí odobriť VAR!
41
Približne päť minút zostáva do konca prvého polčasu. Juventus stále stupňuje svoju aktivitu a snaží sa do prestávky minimálne vyrovnať.
40
40
importantMohlo byť vyrovnané! Realizáciu priameho kopu si zobral na starosť pochopiteľne Ronaldo, ktorý to mieril parádne k pravej tyčke, ale brankár Lopes vytiahol fantastický zákrok a svojou pravou rukou vyrazil loptu do bezpečia!
39
Juventus má k dispozícii priamy kop z hranice pokutového územia! To znamená veľké nebezpečenstvo pre hosťujúcu bránu.
38
yellowCardŽltú kartu dostáva Léo Dubois (Olympique Lyon).
37
Zakrátko sa v pokutovom území dostal do zakončenia hlavou Higuaín, ale jeho pokus kryje brankár Lopes a to veľmi dobrým zákrokom. Lyon sa následne snaží hru upokojiť.
36
K realizácii priameho kopu sa postavil Ronaldo, ale loptu napálil len do obraného múru. Juventus potom ešťe pokračoval vo svojom ťažení, ale hostia dostávajú loptu do bezpečia.
35
Veľmi aktívny Rabiot ťahal ďalší útok domáceho celku a bol pri tom faulovaný od Caquereta. Toto je nebezpečný priamy kop pre Juventus, na pozore sa určite bude musieť mať hlavne brankár Lopes.
34
Stále sa nám v podstate na obraze hry nič nemení. Častejšie je pri lopte domáci celok, ale nič mu to platné nieje. Lyon výborne bráni svoje územie a súpera do žiadnej šance nepúšta.
33
Domáci Rabiot sa snažil presadiť v útoku, ale previnil sa len postavením mimo hru. K lopte sa tak dostáva Lyon a pohodlne ju rozohráva zo svojej polovice ihriska.
32
Depay posielal center pred domácu bránu, ale lopta putovala len do rukavíc brankára Szczęsneho. Ten ju už rýchlo rozohráva na svojich spoluhráčov v poli.
31
yellowCardŽltú kartu dostáva Juan Cuadrado (Juventus Turín).
30
Polhodina zo stretnutia v Turíne je už minulosťou. Juventus Turín prehráva s Olympique Lyon 0:1 a celkovo v súčte oboch zápasov 0:2! Pozícia pre taliansky celok je jasná, musí na postup streliť tri góly.
29
Hosťujúci kapitán Depay zostáva po ostrom zákroku ležať na trávniku a hra je tak na malý moment prerušená. Opatera lekárov potrebná nebude, Depay je späť na nohách.
28
Po krátkej pauze už pokračuje dianie v prvom polčase. Pri lopte je momentálne francúzsky celok, ktorý sa nemá kam ponáhľať a snaží sa držať hru čo najďalej a najdlhšie od svojej brány.
27
Oba celky si tak na malú chvíľu vydýchnu a obaja tréneri môžu rozdať svojim zverencom potrebné pokyny do zvyšku prvého polčasu.
26
Hlavný rozhodca tohto zápasu Zwayer z Nemecka dáva pokyn na krátku občerstvovaciu prestávku.
25
Sledovali sme útočnú akciu domáceho celku, Sandro centroval do pokutového územia kde sa snažil o zakončenie Ronaldo, ktorý však padol na zem. Márne sa domáca hviezda dožadovala penalty.
24
Lyon ustál aj tento menší nápor zo strany súpera a následne sa presunul pred pokutové územie. Tam však prebehla len výmena lôpt medzi hosťujúcimi futbalistami.
23
Súbežne s týmto stretnutím sa hrá zápas aj v Anglicku a tam Manchester City vyhráva nad Realom Madrid 1:0, celkovo 3:1! Zatiaľ to teda vyzerá, že majster Talianska a Španielska sa do štvťfinálne Ligy majstrov nedostane.
22
Aktivita domácich futbalistov stále narastá, ale nič to talianskemu celku a čerstvému majstrovi platné nieje. Medzičasom sa dostávame za polovicu úvodného dejstva.
21
No a Juventus aj naďalej útočí, nič iné domácim ani nezostáva. Dúfajme, že aj naďalej budeme sledovať podobné zaujímavé momenty až do konca celého stretnutia.
20
20
importantMohlo byť vyrovnané! Domáci futbalista Bernardeschi prenikol až do pokutového územia, šikovne oklamal obrancov a aj brankára Lopesa a veľa nechýbalo, aby loptu poslal do brány, na poslednú chvíľu zasiahol Marcelo a odvrátil loptu do bezpečia. Bernardeschi však predviedol krásnu akciu.
19
yellowCardŽltú kartu dostáva Houssem Aouar (Olympique Lyon).
18
Po dlhšej dobe sme sledovali útočný výpad zo strany hosťujúceho celu, ale Depay sa cez pozornú obranu súpera presadiť nedokázal. Juventus sa ihneď presúva na útočnú polovicu.
17
Na obraze hry sa po strelenom góle hostí nič nemení, aj naďalej je častejšie pri lopte domáci celok, ktorý sa snaží gólovo odpovedať.
16
Ronaldo si nabehol za obranu súpera, prebral si prihrávke a z mierneho uhla zakončil vedľa brány Lyonu. Správne však vyletela zástavka postraného rozhodcu hore – ofsajd.
15
Pjanić sa rozbehol za dlhou loptou do pokutového územia Lyonu, ale napokon bol pri nej ako prvý brankár Lopes a tak sme nič zaujímavého nevideli.
14
Juventus tak namá na čo čakať a okamžite sa snaží o rýchlu odpoveď. Lyon sa stiahol na svoju polovicu ihriska, ale pod výrazným tlakom zo strany súpera sa zatiaľ nenachádza.
13
Tak to je teda veľmi zaujímavý stále ešte úvod stretnutia. Francúzsky celok sa v súčte oboch zápasov ujíma vedenia 2:0 a navyše skóroval na ihrisku súpera. Už teraz je teda jasné, že predlžovať sa dnes v Turíne nebude.
12
goalOlympique Lyon dal gól!
Loptu si na biely bod postavil MEMPHIS DEPAY a posiela ju do stredu brány – 0:1! Szczęsny si vybral stranu po svojej pravej ruke a tak sa len obzrel, ako lopta končí v sieti.
12
importantPenalta je potvrdená aj videorozhodcom! Veľká šanca pre hostí ujať sa vedenia a vylepšiť si tak cestu za postupom do štvťfinálne Ligy majstrov!
11
Ešte prebieha samozrejme komunikácia s VAR, je to veľmi hraničná situácia. Oba celky netrpezlivo čakajú, či to bude penalta alebo nie.
10
10
importantBola nariadená penalta pre Lyon! Domáci futbalisti nechápavu prichádzajú za hlavným rozhodcom a pýtajú sa, čo to má znamenať. Podľa Zwayer bol Aouar v pokutovom území faulovaný po tom, čo Higuaín zbytočne stratil loptu.
9
9
importantA máme tu prvý zaujímavý moment tohto odvetného stretnutia! Spoza pokutového územia sa k lopte dostal hosťujúci Aouar, jeho strelu vyrazil Szczęsny na rohový kop! Ani z opakovaných záberov nebolo jasné, či by bez zásahu domáceho brankára lopta putovala medzi tri žrde.
8
Sledovali sme rýchly protútok domáceho celku, následne sa snažil niečo vymyslieť Ronaldo, ale ocitol sa len v postavení mimo hru. Lyon tak rozohráva loptu zo svojej polovice ihriska.
7
Ani francúzsky celok sa následne ďaleko nedostal a hostia zakladajú svoj ďalší prípadný útočný výpad až od svojho brankára Lopesa. Lyon sa nemá kam ponáhľať.
6
Ďalší prechod smerom dopredu domácemu celku nevyšiel a po nepresnej prihrávke putuje lopta za postranú čiaru. Uvidíme, čo teraz vymyslí v útoku Lyon.
5
Juventus po nedovolenom zákroku zo strany súpera zahrával priamy kop v tensej blízkosti pokutového územia. Tam sa k lopte dostal de Ligt, ale jeho zakončenie bolo slabé a následne zaznel hvizd hlavného rozhodcu.
4
Toto bol prvý útočný výpad domáceho celku, loptu smerom dopredu potiahol Bernardeschi, následne sa snažil nájsť v pokutovom území Ronalda, ale lopta putovala len na hlavu hosťujúceho obrancu.
3
Center od rohovej zástavky posielal do ohňa Caqueret, ale nenašiel nikoho zo svojich spoluhráčov a tak už sledujeme kombináciu domácich futbalistov.
2
Za malú chvíľu sa hostia presunuli na útočnú polovicu, kde sme sledovali aktivitu Ekambiho a po zrezenej lopte získava Lyon v úvode stretnutia svoj prvý rohový kop.
1
Prvý polčas v Turíne je už v plnom prúde, výkop patril francúzskemu celku, ktorý odohrá toto stretnutie v čiernych dresoch, domáci Juventus nastupuje v bielej farbe.
1
Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne, prajem príjemný športový zážitok!
Prajem príjemný športový večer všetkým fanúšikom futbalu! Od stredy sa pokračovalo v Európskej lige a od dnes sú už na programe aj strenutia v Lige majstrov! Allianz Stadium v Turíne ponúkne odvetu osemfinále medzi Juventusom Turín a Olympique Lyon, pričom lepšiu východiskovú pozíciu má francúzsky celok, ktorý doma vyhral 1:0. Stále je to však určite otvorené na oboch stranách a verme, že uvidíme kvalitné a napínavé stretnutie, ktoré nemusí trvať len 90 minút. Zatiaľ si prezrite zostavy oboch celkov, tesne pred úvodným výkopom sa opäť prihlásime.

Juventus Turín: Szczęsny – J. Cuadrado, de Ligt, Bonucci, Sandro – Bentancur, Pjanić, Rabiot – Bernardeschi, Higuaín, Ronaldo

Náhradníci: Buffon – Chiellini, Ramsey, Dybala, Danilo, Matuidi, Rugani, Demiral, Muratore

Olympique Lyon: A. Lopes – Denayer, Marcelo, Marçal – Dubois, Caqueret, Bruno, Aouar, Cornet – Toko Ekambi, Depay

Náhradníci: Tătăruşanu – J. Andersen, Rafael, M. Dembélé, B. Traoré, Mendes, Reine-Adélaïde, Jean Lucas, Tete, Cherki

Rozhodca: Zwayer – Schiffner, Achmüller (všetci Nemecko)
Vítam všetkých priaznivcov futbalu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá Juventus Turín a Olympique Lyon. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 21:00.

Po prestávke spôsobenou pandémiou koronavírusu sa už dohrali ligové súťaže a tak sa o slovo opäť prihlásia dve najprestížnejšie európske klubové súťaže. Od piatku sa môže už pokračovať aj v Lige majstrov a je potrebné dohrať osemfinálové odvety.

Prvý zápas na francúzskej pôde dopadol lepšie pre Olympique Lyon, ktorý doma triumfoval 1:0 po góle Tousarta a tak je zatiaľ v lepšej východiskovej pozícii.

Juventus Turín je čerstvým majstrom Talianska a určte má najvyššie ambície eše aj v Lige majstorv, bude však musieť zvládnuť domácu odvetu. Francúzsky celok sa umiestnil v Ligue 1 až na siedmom mieste a prehral vo finále pohára. Chuť si tak Lyon môže skúsiť napraviť v Lige Majstrov.

Uričte nás tak ešte čaká zaujímavý odvetný zápas, sledujte náš online prenos!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.

Domov»Futbal»Liga majstrov»ONLINE PRENOS: Juventus Turín - Olympique Lyon (Liga majstrov, osemfinále)