Milan Škriniar. (Autor: Luca Bruno - TASR/AP)
Športové prenosy SME|10. aug 2020 o 18:00

ONLINE PRENOS: Inter Miláno - Leverkusen (futbal, LIVE, NAŽIVO, stream, video, Európska liga, štvrťfinále, dnes, pondelok, Milan Škriniar)

2:1
(2:1, 0:0)
90+7 minúta
Leverkusen
Góly: 15. Barella, 21. R. Lukaku – 24. Havertz. ŽK: 31. D'Ambrosio (INM), 90+7. Barella (INM) – 43. Sinkgraven (LEV), 48. L. Bender (LEV), 87. Tapsoba (LEV). Rozhodca: Carlos del Cerro Grande – Juan Carlos Yuste, Roberto Alonso Fernandez – Jesús Gil Manzano (všetci ESP).
Je koniec! Druhý polčas v Düsseldorfe už žiadny presný zásah neponúkol, aj keď sme sledovali zaujímavý futbal, šance mal v druhom dejstve hlavne Inter. V závere zápasu sa do hry napokon dostal aj Milan Škriniar a pomohol tak Interu ubrániť výsledok 2:1 a tak sme spoznali prvého semifinalistu tohtoročnej edície Európskej ligy! Druhé stretnutie, v ktorom na seba narazili Manchester United a Kodaň je bez gólov a putuje do predĺženia.

Ja vám už ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný neskorý večer a rovnako aj dobrú noc!
90+7
90+7
yellowCardŽltú kartu dostáva Nicoló Barella (Inter Miláno).
90+7
Šesť nadstavených minút uplynulo, ale dlho sa nehralo pri skúmaní okolo prípadnej penalty. Bude sa tak hrať ešte ďalej, ale Bayer Leverkusen je na pokraji vypadnutia.
90+6
Belgická hviezda Lukaku sa pretláčal do zakončenia, ale napokon je odpískaný útočný faul a tak už nemohol v pokutovom území zakončovať.
90+5
Eriksen zahrával priamy kop v tesnej blízkosti pokutového územia a všetkých prekvapil svojou zaujímavou strelou, Hrádecký ju napokon zastavuje hruďou a jeho spoluhráči sa už presúvajú na útočnú polovicu.
90+4
Zrazený center putuje k Handanovičovi. Inter sa tak dostáva k lopte a skúsi ju čo najdlhšie udržať na svojich kopačkách.
90+3
Bayer Leverkusen útočí a zahrával rohový kop, jeho realizácia však nemeckému celku nevyšla. Inter však nemá loptu vo svojej moci.
90+2
importantLukaku si ani teraz penaltu nebude môcť realizovať! Pred pádom Eriksena predchádzala Barellova ruka a tak sa pokračuje za stavu 2:1 a ubieha už nadstavený čas.
90+2
Španielsky rozhodca už ukazuje, že sa ide presunúť k obrazvke. Nadstavený čas plynie ďalej, Lukaku drží loptu a čaká, či si už teraz pôjde penaltu kopnúť.
90+1
importantAj v tomto prípade ešte situáciu skúma VAR! Carlos del Cerro Grande zatiaľ nejde k obrazovke.
90+1
V druhom polčase sa nadstavuje 6 minút!
90
90
importantBola nariadená penalta pre Inter! Eriksen sa dostal k odrazenej lopte a po súboji s Bellarabim sa píska pokutový kop!
89
Inter Miláno stále operuje na polovici súpera a presne toto taliasnkemu tímu vyhovuje. Čas sa veľmi rýchlo kráti, Inter zatiaľ klope na semifinálovu bránu.
88
Alexis Sánchez potreboval opateru lekárov, už odchádza za postranú čiaru a drží sa za zadný stehený sval. Inter už rozohráva loptu na polovici súpera.
87
yellowCardŽltú kartu dostáva Edmond Fayçal Tapsoba (Bayer Leverkusen).
86
Tapsoba fauloval Lukakua a tak sa k lopte dostáva Inter Miláno. V závere druhého polčasu sa taliansky celok nemá kam ponáhľať.
85
changeStriedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Lars Bender, prichádza Karim Bellarabi.
Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Kevin Volland, prichádza Lucas Alario.
85
Inter Miláno napokon zahrávalo rohový kop, ale súper sa ubránil. Na ihrisku už máme aj slovenského reprezentanta Milana Škriniara.
84
changeStriedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Alessandro Bastoni, prichádza Milan Škriniar.
84
Zrodil sa rýchly brejk talianskeho tímu, Sánchez vysunul dopredu Lukakua, ale ten v pokutovom území bol už tiesnený a zakončil veľmi nepresne.
83
Bayer Leverkusen je momentálne pri lopte, ale ťažko si hľadá cestu do útoku. Inter vysoko napáda a zrejme sa v závere druhého polčasu sústredí prevažne na bránenie.
82
Lukaku odkráčal za postranú čiaru a mal by sa tak vrátiť do hry. Diane v druhom polčase pokračuje ďalej, Inter Miláno je stále postupujúcim celkom.
81
Hra je momentálne prerušená, na ihrisku zostáva ležať Lukaku. No, celý Inter určite dúfa, aby bola jeho veľká hviezda v poriadku. Taliansky celok teraz naťahuje aj čas.
80
Hlavný rozhodca tohto zápasu Carlos del Cerro Grande udelil žtlú kartu trénerovi Interu Milán Antoniovi Contemu.
79
Bailey vyhral náročný súboj a následne vyslal zaujímavý center pred Handanovičovu bránu, ale nikto z jeho spoluhráčov už nestihol zakončiť.
78
Bayer Leverkusen sa po zisku loptu tlačí do útoku, ale stále nenašiel v druhom polčase recept na prekonanie súperovej defenzívy. Čas sa kráti a čoskoro nemecký celok bude musieť začať aj riskovať.
77
importantMoses v pokutovom území vo veľkej šancu, jeho ľavačka však končí na brankárovi Hrádeckom, ktorý tak stále drží svoj celok nad vodou!
76
76
L. Bender sa už vrátil do hry. Opäť je však hra prerušená, Alexis Sánchez padol na zem a píska sa faul. To sa nepáčilo trénerovi Bayeru a tak si pár slov vymenil s hlavným rozhodcom.
75
Eriksen centroval do pokutového územia súpera, ale defenzíva Bayeru loptu odvrátila. Následne sa do zakončenia dosta Brozović, ale napálil loptu len do obrancov súpera.
74
Kapitán Bayeru je už na nohách a odchádza za postranú čiaru. Mal by tak v zápase pokračovať ďalej, zatiaľ hrá nemecký celok len s 10 hráčmi.
73
Bender sa stále nepostavil na nohy a je tak otázne, či toto stretnutie dohrá. To by pre nemecký celok bola veľmi citeľná strata, keby kapitán musel z hry odstúpiť.
72
Hra sa teraz musela prerušiť, kapitán Bayeru L. Bender zostal ležať na trávniku po strete s Barellom. Na trávnik prichádza aj lekársky tím.
71
Do výmeny lôpt talianskeho celku sa teraz zapája aj brankár Handanovič. Inter čelí vysokému napádaniu zo strany svojho dnešného súpera.
70
Aktívny Diaby skúsil vypáliť spoza pokutového územia, ale Young výborne zblokoval jeho pokus. Následne Inter rozbieha kombináciu smerom dopredu.
69
Leverkusen rozohral loptu na svojej polovici ihriska, ale nedostal sa potom cez defenzívu Interu. Stále tak na ihrisku prebieha veľký boj, priostruje sa aj v osobných súbojoch.
68
Momentálne je pri lopte Inter Miláno, ktoré sa nemusí nikam ponáhľať, ale vedenie o jeden gól je zradné a ešte nemá taliansky celok nič vyhraté.
67
changeStriedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Daley Sinkgraven, prichádza Wendell.
Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Julian Baumgartlinger, prichádza Nadiem Amiri.
66
66
importantNový muž na ihrisku Alexis Sánchez mohol navýšiť vedenie domácich! Najprv sa po skvelej prihrávke od Eriksena ocitol sám pred Hrádeckým, ale prekonať sa mu ho nepodarilo. O malú chvíľu bol Sánchez znova vo veľkej šanci, ale loptu napálil do Sinkgravena!
65
Nemecký celok je v posledných chvíľach aktívnejší, ale vytúžený druhý gól neprichádza. Inter sa bráni úspešne a zakladá rýchle protiútoky.
64
changeStriedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Lautaro Martínez, prichádza Alexis Sánchez.
63
Hodina zo stretnutia v Düsseldorfe je už minulosťou. Inter Miláno aj naďalej vyhráva nad Bayerom Leverkusen 2:1 a je tak momentálne postupujúcim do semifinále Európskej ligy.
62
importantDemirbay tvrdo vystrelil spoza pokutového územia, jeho strelu mierenú niekam pod brvno musel Handanović vyraziť na rohový kop! Ten Inter ubránil a vyráža do rýchleho brejku.
61
Bayer Leverkusen zahrával rohový kop, ale center pred Handanoviča odvrátil hlavou Lukaku. Ten je dnes pre Inter platí v oboch smeroch, nemecký celok ešte pokračuje v útoku.
60
Nový muž na ihrisku Eriksen sa ihneď zapojil do útočnej akcie svojho celku, jeho následné zakončenie z hranice pokutového územia však nebolo razantné a Hrádecký si tak pripisuje ľahký zákrok.
59
changeStriedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Danilo D'Ambrosio, prichádza Victor Moses.
Striedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Roberto Gagliardini, prichádza Christian Eriksen.
59
changeStriedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Exequiel Palacios, prichádza Leon Bailey.
58
Pri lavičkách oboch celkov sa už chystajú noví hráči, ktorí zasiahnú do hry. Aj to môže priniesť ešte väčšie oživenie.
57
Stále je to rozdiel len jedného gólu a Bayer výrazne zlepšil svoj výkon v druhom polčase. Uvidíme, ako sa to celé bude ešte ďalej vyvíjať.
56
Zrodil sa rýchly brejk Interu Miláno, ale súper si dal pozor a nepustil taliansky celok do žiadnej šance. Bayer sa následne znova pokúša o prienik do útoku.
55
Bastoni musel zasahovať proti Havertzovi, futbalista Bayeru Leverkusen vybojoval pre svoj celok aspoň rohový kop. Útočné výpady sa striedajú na oboch stranách.
54
Nemecký celok ubránil rohový kop a už kombinuje na svojej polovici ihriska. Inter sa rýchlo stiahol naspäť na svoje územie, ale pokúša sa o vysoké napádanie.
53
Gagliardini sa rútil s loptou do pokutového územia, ale pred ním na poslednú chvíľu zasiahol Tapsoba a loptu odvrátil na rohový kop. Tlak Interu môže pokračovať ďalej.
52
importantHrádecký musel zasahovať! Inter rýchlo rozohral loptu a obrana Bayeru zaspala, následne sa Lautaro Martínez pokúsil vyslať v tesnej blízkosti súperovej brány takú strieľanú prihrávku, ale reprezentant Fínska včas zasiahol.
51
Bayer Leverkusen je zatiaľ veľmi nebezepečný v druhom polčase, taliansky celok si musel dať znova pozor vo svojom pokutovom území. Ešte to bude veľmi zaujímavé.
50
Young si výborne nabehol do pokutového územia, tam našiel svojou prihrávkou Gagliardini, ale ten sa už do lepšieho zakončenia nedostal a navyše sa previnil faulom.
49
Rýchlonohý Lukaku utekal za dlhou prihrávkou do pokutového územia súpera, ale pri lopte bol skorej brankár Hrádecký. Následne sa však Inter rozostavil na útočnej polovici.
48
yellowCardŽltú kartu dostáva Lars Bender (Bayer Leverkusen).
47
Bayer Leverkusen ubránil priamy kop a okamžite vyrazil do rýchleho brejku. Diabyho center pred Handanovičovu bránu však nepriniesol žiadne nebezpečenstvo.
46
Druhý polčas v Düsseldorfe je už v plnom prúde, výkop patril Interu Miláno. Ani jeden z trénerov nestriedal.
46
Začal sa druhý polčas.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!
Úvodné dejstvo v Düsseldorfe je už minulosťou. Určite sme sa pri jeho sledovaní nenudili a od 15. minúty sa začali diať podstatné momenty tohto stretnutia. Skóre zápasu otvoril Barella a zakrátko sa k nemu pridal aj Lukaku. Pomerne rýchlo sa Bayeru podarilo znížiť zásluhou Haverza a po kontaktnom góle nemeckého celku sa Lukaku chystal na realizáciu pokutového kopu, ale po porade s VAR bola penalta pre Inter odovlaná.

Zatiaľ je tak postupujúcom do semifinále Inter Miláno, ale ešte je tu druhý polčas a ten bude rozhodujúci. Začne sa približne o 22:02.
45+2
Prvý polčas sa skončil.
45+1
Bayer Leverkusen zahrával ešte rohový kop, ale Inter ho obránil a to by malo byť z prvého polčasu všetko.
45
V prvom polčase sa nadstavuje jedna minúta!
44
Riadny hrací čas prvého polčasu sa už čoskoro naplní. Čakáme na údaj o prípadnom nadstavenom čase.
43
yellowCardŽltú kartu dostáva Daley Sinkgraven (Bayer Leverkusen).
42
Momentálne v závere prvého polčasu prebieha veľký boj o loptu v strede ihriska. Uvidíme, čo nám ešte zvyšok prvého polčasu ponúkne.
41
Približne päť minút zostáva do konca prvého polčasu, ale určite sa niečo málo bude aj nadstavovať. Dočkáme sa do prestávky ešte presného zásahu?
40
Bayer Leverkusen zvládol spomínaný rohový kop a už sa pokúša presunúť smerom dopredu. Ihneď však nemecký celok čelí vysokému pressingu.
39
Pekný prechod talianskeho celku do pokutového územia, Lukaku tam spravil poriadny vietor a Inter Miláno môže pokračovať vo svojom nápore, zahrávať bude rohový kop.
38
importantDiaby je dnes veľmi aktívny! Pred bránu Interu vyslal nebezpečný center a na zakončenie sa chystal Volland, ale pred ním výborne zasiahol brankár Handanovič!
37
D'Ambrosio posielal loptu na Lukakua, ale druhý menovaný bol v ofsajde. Leverkusen rýchlo rozohráva a presúva sa na polovicu súpera.
36
Opäť sme sledovali útočný výpad Diabyho, ale jeho center pred pokutové územie súpera nenašiel nikoho z jeho spoluhráčov. Inter teraz pohodlne kombinuje.
35
Momentálne je pri lopte častejšie nemecký celok, ale Inter Miláno sa bráni výborne, vysoko napáda súperovu rozohrávku a nepripustí tak, aby bolo ohrozené jeho tesné vedenie.
34
Centrovanú loptu od rohovej zástavky odvrátil do bezpečia Lukaku, zakrátko sú však futbalisti v červenom znova pri lopte a pokúšajú sa založiť ďalší útočný výpad.
33
Diabyho prízemný center musel zblokovat Bastoni, inak by sa Volland dostal do zaujímavej príležitosti na skórovanie. Nasledovať bude rohový kop Bayeru Leverkusen.
32
Po nedovolenom zákroku zahrával Bayer priamy kop z tesnej hranice pokutového územia. Center z priameho kopu napokon ide mimo hraciu plochu a jeden z futbalistov nemeckého celku navyše fauloval.
31
yellowCardŽltú kartu dostáva Danilo D'Ambrosio (Inter Miláno).
31
Polhodina v Düsseldorfe je už minulosťou. Taliansky celok vyhráva 2:1 a my sledujeme veľmi zaujímavé stretnutie. Verme, že vysoké tempo a zaujímavé momenty budú až do konca zápasu.
30
Lukaku sa snažil vysunúť do šance D'Ambrosiho, ale druhý menovaný už nestihol dobehnúť loptu v pokutovom území súpera. Nasledovať bude odkop od Hrádeckého brány.
29
Takže sa pokračuje za stavu 2:1. Kto by to bol povedal, že po prvých nudných desiatich minútach bude v Düsseldorfe takto živo.
28
importantPenalta to napokon nebude! Carlos del Cerro Grande po zhladnutí celej situácie na obrazovke napokon opravuje svoj verdikt a Lukaku nebude mať možnosť navýšiť vedenie Interu.
27
Hlavný rozhodca Carlos del Cerro Grande ide ešte k obrazovke. Sinkgraven odťahoval ruku preč, veľmi ťažká situácia pre rozhodcov.
26
26
importantPredsa len je tu ešte kontrola u VAR! S realizáciou prípadného pokutového kopu sa tak ešte musí počkať, nervozitu cítiť na oboch stranách
25
importantBola nariadená penalta pre Inter Miláno! Veľké veci sa teraz dejú v Düsseldorfe, Sinkgraven zahral v pokutovom území rukou a Inter Miláno získava penaltu, ktorá je však zrejme dosť prísna.
24
24
goalBayer Leverkusen dal gól!
No ale pozor! Bayer Leverkusen znižuje na rozdiel jedného gólu a razom to je v nemeckom celku o čosi veselšie. Inter trocha podcenil celú túto situáciu, KAI HAVERTZ bol na konci výbornej spolupráce, vyhol sa ofsajdi a následne z blízka prekonáva Handanoviča – 2:1!
23
23
importantUž to mohlo byť rozdielom triedy! Lukaku si nabehol vynikajúco za obranu súpera, následne postupoval sám na brankára Hrádeckého, ale bratislavský rokdák fantastickým zákrokom vychytal hviezdu Interu Miláno!
22
Inter Miláno vyhráva o dva presné zásahy a to sa dostávame len za polovicu úvodného dejstva. Taliansky celok je pri chuti a pokračuje vo svojej drvivej aktivite.
21
21
goalInter dal gól!
Barellu to však mrzieť nemusí, zakrátko sa predsa len Inter raduje z druhého gólu v tomto zápase! Taliansky celok znova výborne zahral pred pokutovým územím súpera, v jeho vnútri si prebral loptu famózny ROMELU LUKAKU a tiesnený v páde dopravil loptu do siete – 2:0!
20
Mohlo to byť 2:0! Lautaro Martínez fantasticky zaviezol loptu až do pokutového územia, následne prihrával pred bránu na Barellu, ale ten v ideálnej pozícii trafil len obrancu súpera!
19
Nemecký celok musí svoj prípadný ďalší útok zakladať až od svojho brankára. Bayer je stále v útoku bezzubý, bude to musieť čo najskôr zmeniť.
18
Až teraz sa po inkasovanom góle Bayer dostáva do útoku, ale defenzíva Interu je pozorná a stále neposkytuje súperovi dostatok priestoru na manévrovanie s loptou.
17
Po nedovolenom zákroku zahrával Inter priamy kop na útočnej polovici, center do pokutového územia však futbalisti nemeckého celku odvrátili do bezpečia.
16
Po štvrťhodine hry tak prišiel rýchly otvárací zásah a sme zvedaví, ako to ovplyvní zvyšok celého stretnutia. Na rade sú tetaz futbalisti Bayeru, ktorí musia doťahovať náskok svojho dnešného súpera.
15
15
Je tu otvárací zásah tohto stretnutia! Prakticky z prvej veľkej šanci dokázal Inter udrieť, keď najprv v pokutovom území sa prebíjal do zakončenia Lukaku po presnej Youngovej prihrávke, k odrazenej lopte sa následne dostal NICOLÓ BARELLA a zakončuje presne k tyčke – 1:0!
14
Volland si výborne nabehol do pokutového územia Interu, prebral si presnú prihrávku, ale celú situáciu potom zle vyhodnotil a loptu len odovzdal súperovi.
13
Hlavný rozhodca arlos del Cerro Grande nenechal taliansky celok pokračovať v útočnej akcii a zapískal faul. Brozović protestoval, ale nič mu to platné nebolo.
12
Veľmi málo priestoru ponechávajú aktéri tohto zápasu svojmu súperovi. Zatiaľ čakáme na prvú zaujímavejšiu situáciu, ktorá by určite priniesla oživenie do hry.
11
Bayer Leverkusen zakombinoval na útočnej polovici, ale cez prehustenú obranu súpera sa nedokázal prebojovať až do pokutového územia. Následne Interu nevyšiel rýchly útočný výpad.
10
Barella sa pokúsil poslať dlhý pas na Martíneza, ale futbalista Interu nestihl túto dlhú loptu dobehnúť a tak si opäť zahral brankár Hrádecký.
9
Inter nebezpečne napádal rozohrávku súpera a Bayer mal čo robiť, aby to na svojej polovici zvládol. Lopta napokon končí pri brankárovi Hrádeckom a ten ju posiela na svojich spoluhráčov.
8
Zatiaľ výborne pracujú defenzívy na oboch stranách. Zápas sa ešte len rozbieha a má špecifickú príchuť pre ich aktérov, je to teda celkom opatrnejšie.
7
Taliansky celok zahrával autové vhadzovanie v blízkosti pokutového územia súpera, napokon sa však nápor Interu končí Brozovićov rukou a loptu získava Bayer Leverkusen.
6
Lautaro Martínez zachytil rozohrávku súpera a ihneď vysúval smerom dopredu D'Ambrosia. Ten však bol výborne odstavený a pod tlakom vyprodukoval v pokutovom území len nepresnú prihrávku.
5
Interu nevyšiel prechod na útočnú polovicu a nepresná prihrávka doputovala len k brankárovi Hrádeckému. Ten ju rýchlo rozohráva na svojich spoluhráčov.
4
Na pozore sa teraz musel mať Tah, ale poradil si s Martínezom, ktorý sa snažil zakončovať spoza pokutového územia Bayeru. Taliansky celok je momentálne v držaní lopty.
3
Bayer vysunul svoju kombináciu až pred pokutové územie súpera, ale do zakončenia sa futbalisti v červenom nedostali. Následne nemecký celok presúva svoju kombináciu na vlastnú polovicu ihriska.
2
Nemecký celok je aj naďalej pri lopta a snaží sa o prienik na útočnú polovicu za pomoci krátkych prihrávok. Inter sa zatiaľ nesnaží o vysoké napádanie.
1
Prvý polčas v Düsseldorfe je už v plnom prúde, výkop patril Bayeru, ktorý odohrá toto stretnutie v červených dresoch, Inter nastupuje v modro-čiernej kombinácii.
1
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne, prajem príjemný športový zážitok!
Prajem príjemný futbalový večer! Dnes sa odohrajú dve stretnutie štvrťfinále Európskej ligy. V Düsseldorfe na seba narazia taliansky Inter Miláno a nemecký Bayer Leverkusen. Všetky zápasy štvrťfinále sa odohrajú už len na jedno stretnutie, takže víťaz tejto konfrontácie postúpi do semifinále. Tak ako v osemfinále, tak aj teraz absentuje v základnej zostave Interu slovenský reprezentant Milan Škriniar. Zatiaľ si prezrite zostavy oboch celkov, tesne pred úvodným výkopom sa znova prihlásime.

Inter Miláno: Handanovič (C) – Godín, de Vrij, Bastoni – D'Ambrosio, Barella, Brozović, Gagliardini, Young – R. Lukaku, Lautaro Martínez

Náhradníci: Agoume, Biraghi, Candreva, Eriksen, S. Esposito, Moses, Ranocchia, Alexis Sánchez, Sensi, Škriniar, Valero

Bayer Leverkusen: Hrádecký – L. Bender (C), S. Bender, Tapsoba, Sinkgraven – Palacios, Baumgartlinger – Havertz, Demirbay, Diaby – Volland.

Náhradníci: Lomb, R. Özcan – Alario, Amiri, Bailey, Bellarabi, Tah, Weiser, Wendell, Wirtz.

Rozhodca: Carlos del Cerro Grande – Juan Carlos Yuste, Roberto Alonso Fernandez – Jesús Gil Manzano (všetci ESP)
Vítam všetkých priaznivcov futbalu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá Inter Miláno a Bayer Leverkusen. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 21:00.

Po prestávke spôsobenou pandémiou koronavírusu sa už dohrali ligové súťaže a tak sa o slovo opäť prihlásia dve najprestížnejšie európske klubové súťaže. Osemfinálové stretnutia v Európskej lige a aj Lige majstrov sa úspešne dohrali a spoznali sme tak menoslov účastníkov štvrťfinále.

Osmička najlepších v Európskej lige sa spoločne stretne v Nemecku, kde prebehne tento záverečný turnaj. Bude sa hrať len na jedno stretnutie a víťaz postúpi ďalej.

Inter Miláno:
Taliansky celok sa stal vicemajstrom Serie A, keď zaostal za majstrovským Juventusom len o jeden bod. Inter si už vyskúšal vyraďovaciu časť v Európskej lige na jeden zápas, keď s Getafe odohral takto osemfinále a po výhre 2:0 sa radoval z postupu.

Bayer Leverkusen:
Nemecký celok hral naopak odvetu osemfinále, keďže prvý zápas s Rangers na škótskej pôde stihol odohrať a triumfoval tam 3:1. Domácu odvetu Bayer zvládol, keď vyhral 1:0. Leverkusen predsa len má v podstate domáce prostredie, kedže turnaj sa hrá v jeho krajine.

Favorit zápasu? Tak toto je náročné určiť v takomto zápolení len na jedno stretnutie. My však verme, že uvidíme kvalitné stretnutie, ktoré nemusí trvať len 90 minút. Sledujte náš online prenos!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.

Domov»Futbal»Európska liga»ONLINE PRENOS: Inter Miláno - Leverkusen (Európska liga, štvrťfinále)