Carey Price v zápase proti Philadelphii.
Carey Price v zápase proti Philadelphii. (Autor: TASR)
Jakub Benko|13. aug 2020 o 10:41

Hokejku vložil do strely v poslednej chvíli.

BRATISLAVA. Hokejisti Philadelphie Flyers zvíťazili v úvodnom zápase prvého kola play off NHL 2019/2020 nad Montrealom Canadiens 2:1.

Zo strany Montrealu najviac zaujal moment z polovice zápasu, ktorého hlavným hrdinom bol brankár Carey Price.

Hviezdny gólman sa pri akcii súpera dostal mimo svojho postavenia a musel si poradiť po ležiačky.

Strela, ktorá prišla spomedzi kruhov, smerovala priamo do brány. V poslednej chvíli však Price dokázal natiahnuť svoju hokejku a vyraziť puk do bezpečia.

Vo vyrovnanom zápase napokon rozhodol o triumfe Flyers v 35. minúte útočník Joel Farabee. Slovenský útočník Tomáš Tatar počas 13 minút ani raz nevystrelil na bránku.

Domov»Hokej»NHL»Play off v plnej paráde. Price predviedol zákrok ako z iného sveta