PAOK po troch rýchlych góloch vyradil Besiktas, ďalej ide aj Belehrad

Futbalisti PAOK-u Solún sa radujú z gólu.
Futbalisti PAOK-u Solún sa radujú z gólu. (Autor: TASR)
TASR|25. aug 2020 o 22:01

Solún strelil tri góly za tridsať minút.

BRATISLAVA. Futbalisti PAOK Solún postúpili do 3. predkola Ligy majstrov. V utorňajšom dueli druhého predkola zdolali doma Besiktas Istanbul 3:1, keď o triumfe rozhodli tromi gólmi v úvodnej polhodine.

Dva z nich zaznamenal útočník Christos Tzolis. Domáci navyše nepremenili penaltu v 41. minúte.

Do 3. predkola sa dostala aj Crvena Zvezda Belehrad po víťazstve 1:0 na pôde KF Tirana.

Rozhodujúci gól zaznamenal v 61. minúte portugalský stredopoliar Tomane. Duely druhého predkola sa hrajú na jeden zápas bez účasti divákov. Žreb 3. predkola je na programe 31. augusta, duely sa budú hrať 15. a 16. septembra.

Liga majstrov - 2. predkolo

/na jeden zápas/

• PAOK Solún - Besiktas Istanbul 3:1 (3:1)

Góly: 7. a 24. Tzolis, 30. Pelkas - 37. Larin

• KF Tirana - Crvena Zvezda Belehrad 0:1 (0:0)

Gól: 61. Tomane

Domov»Futbal»Liga majstrov»PAOK po troch rýchlych góloch vyradil Besiktas, ďalej ide aj Belehrad