Nahrával na víťazný gól Abdula. Liška zaznamenal prvý bod v sezóne

Adam Liška v drese reprezentácie.
Adam Liška v drese reprezentácie. (Autor: TASR/Michal Svítok)
TASR|7. sep 2020 o 20:37

Asistenciu si pripísal aj Bakoš

MOSKVA. Slovenský hokejový útočník Adam Liška prispel asistenciou k víťazstvu domáceho Severstaľu Čerepovec nad Sibirom Novosibirsk 2:1 v pondelkovom zápase KHL. Na začiatku tretej tretiny sa podieľal na víťaznom góle spoluhráča Jindřicha Abdula. Pre Lišku to bol prvý bod v súťažnej sezóne.

Asistenciu si pripísal aj Martin Bakoš zo Spartaka Moskva, ktorý mal prsty vo víťaznom góle Joriho Lehteräu z 52. minúty na ľade mestského rivala Dinama.

Spartak dokázal otočiť skóre a vyhral v derby 3:1. Pre Bakoša to bol druhý bod v tomto ročníku (1+1). Za domácich nastúpil v obrane ďalší slovenský reprezentant Michal Čajkovský.

KHL 2020/2021

Pondelok - výsledky

• Severstaľ Čerepovec - Sibir Novosibirsk 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Góly: 7. Kodola, 41. Abdul (LIŠKA) - 27. Jokipakka

• Dinamo Moskva - Spartak Moskva 1:3 (0:0, 1:0, 0:3)

Góly: 32. Jefremov - 46. Višnevskij, 52. Lehterä (BAKOŠ), 60. Radil

• Dinamo Minsk - Salavat Julajev Ufa 3:4 (2:2, 0:2, 1:0)

Góly: 7. Protas, 8. Prince, 50. Demkov - 11. a 30. Markus Granlund, 17. Chochriakov, 40. M. Vorobjov

Domov»Hokej»KHL»Nahrával na víťazný gól Abdula. Liška zaznamenal prvý bod v sezóne