Darko Milanič, nový tréner ŠK Slovan Bratislava.
Darko Milanič, nový tréner ŠK Slovan Bratislava. (Autor: TASR)
Pavol Spál|17. sep 2020 o 20:38

Slovenský majster v Európe končí.

BRATISLAVA, KUOPIO. Žiadna chémia, žiadny útočník, chaotická obrana. Blamáž. Z európskej skúšky prepadli.

Totálne.

Futbalisti slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava nezvládli zápas na pôde fínskeho šampióna KuPS Kuopio a vypadli aj z Európskej ligy.

Už v druhom predkole.

Po katastrofálnom výkone prehrali po penaltovom rozstrele, po predĺžení bol stav nerozhodný 1:1.

Zdá sa, že Slovan sa nepoučil. Takmer totožným spôsobom pred rokom vypadol z Ligy majstrov so Sutjeskou Nikšič.

Aj vtedy ho delili od postupu sekundy, aby napokon čiernohorský outsider vyhral na penalty.

Kapitán na lavičke, Strelec ani na nej

Televízni fanúšikovia videli štvrtkový zápas s oneskorením až desiatich minút. „Až teraz sme dostali medzinárodný signál z Fínska,“ prihlásil sa komentátor RTVS Marcel Merčiak.

Nový tréner Slovana Darko Milanič spravil niekoľko zmien v zostave, ale jeho tím sa veľmi trápil.

Mal na tom sčasti podiel aj silný vietor.

Domov»Futbal»Európska liga»Bezradný Slovan zažil ďalšiu blamáž. Z európskej skúšky totálne prepadol