Vyrovnal deväť sekúnd pred koncom. Cehlárik má za sebou skvelý debut

Peter Cehlárik (vľavo) ešte v drese Boston Bruins.
Peter Cehlárik (vľavo) ešte v drese Boston Bruins. (Autor: TASR/AP)
TASR|19. sep 2020 o 20:14

Darilo sa aj Hrivíkovi.

ŠTOKHOLM. Slovenský hokejista Peter Cehlárik strelil dva góly a pridal asistenciu vo svojom debutovom súťažnom zápase v drese švédskeho Leksandu.

Bývalý útočník Boston Bruins sa však so spoluhráčom Marekom Hrivíkom, ktorý zaznamenal dve asistencie, musel zmieriť s domácou prehrou 4:5 po predĺžení so Skellefteou v 1. kole tamojšej SHL.

Leksand prehrával po dvoch tretinách 1:4, ale v poslednej tretine za výraznej pomoci Slovákov vyrovnal.

Cehlárik v 55. minúte znížil na 2:4 a deväť sekúnd pred koncom tretej tretiny vyrovnal. Na oba góly mu prihral Hrivík.

Domáci preto vydreli aspoň bod, pretože o víťazstve Skelleftey rozhodol v predĺžení Andreas Wingerli.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Vyrovnal deväť sekúnd pred koncom. Cehlárik má za sebou skvelý debut