Ion Nicolaescu z DAC Dunajská Streda.
Ion Nicolaescu z DAC Dunajská Streda. (Autor: TASR)
Titanilla Bőd|21. sep 2020 o 07:42

Tvrdá príprava sa vypláca.

SENICA. Do konca zápasu ostávalo menej ako desať minút. Dunajská Streda vyhrávala v Senici 4:2, navyše hrala v početnej výhode po vylúčení Jakuba Nemca.

Po strele hostí smerovala odrazená lopta za čiaru. Kapitán Zsolt Kalmár za ňou šprintoval.

Za rozhodnutého stavu, niekoľko minút pred koncom tretieho náročného stretnutia v priebehu ôsmich dní.

„Lopta spomaľovala, myslel som si, že ju stihnem,“ vysvetľoval po stretnutí Kalmár. Očividne nerozumel otázke, veď prečo by mal vypustiť hoci len jediný šprint za loptou?

Sedem kôl, sedem víťazstiev

Dunajská Streda zvíťazila aj v siedmom kole Fortuna ligy. V histórii slovenskej ligy ešte žiadny tím nezačal lepšie.

Šesť víťazstiev za sebou si na začiatku sezóny 1993/1994 pripísal bratislavský Inter a v ročníku 2008/2009 Košice, ale v siedmom kole potom oba tímy zaváhali.

Dunajskostredčania si stratu bodov nepripustili.

Domov»Futbalnet»Naša motivácia? Výsledok Slovana, priznal kapitán nového rekordéra