Radosť hráčov Manchestru United.
Radosť hráčov Manchestru United. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|22. sep 2020 o 23:25

Duel Tottenhamu s Leytonom odložili.

BRATISLAVA, LONDÝN. Futbalisti Manchestru United zvíťazili v zápase 3. kola anglického Ligového pohára nad Lutonom 3:0.

Hráči United sa však s druholigistom dlhšie trápili. V 44. minúte otvoril skóre z penalty Mata, ale tesné vedenie hostí sa dlho nemenilo.

Nakoniec jasný triumf zabezpečili až v záverečných minútach Rashford a Greenwood.

Druholigista z Watfordu vypadol po prehre 1:3 proti domácemu Newportu, ktorý pôsobí až v štvrtej lige. Domáci vyhrávali už 2:0, pričom hosťujúci Penaranda len znížil z penalty. Prekvapenie potvrdil v 65. minúte domáci Amond.

Duel medzi Leyton Orient a Tottenham Hotspur odložili. Leyton deň pred duelom informoval o viacerých pozitívnych testoch svojich hráčov na koronavírus.

Klub uzavrel štadión aj tréningové centrum. K testovaniu hráčov prišlo po sobotnom zápase a všetci s pozitívnym nálezom putovali do domácej karantény.

Anglický Ligový pohár - 3. kolo, šestnásťfinále

• Newport - Watford 3:1 (2:0)

Góly: 18. Abrahams (11 m), 28. Labadie, 65. Amond - 54. Penaranda (11 m)

ČK: 89. Perica (Watford)

• West Bromwich - Brentford 2:3 pp (0:0)

Góly: 56. Robson-Kanu, 66. Edwards - 58. Marcondes, 73. Forss

• West Ham - Hull 5:1 (2:0)

Góly: 18. Snodgrass, 45. Haller, 56. Jarmolenko (11 m), 90.+1. Haller, 90.+2. Jarmolenko - 70. Wilks

• Luton - Manchester United 0:3 (0:1)

Góly: 44. Mata (11 m), 88. Rashford, 90.+2. Greenwood

• Leyton Orient - Tottenham - zápas odložili

Domov»Futbal»Anglicko»Anglický ligový pohár»Manchester United sa dlho trápil, Watford vyradil štvrtoligista