Hertha nenadviazala na vysokú výhru z prvého kola.

Hertha Berlín - Eintracht Frankfurt 1:3 (0:2)

Góly: 78. Hinteregger (vlastný) - 30. Silva (z 11 m), 36. Dost, 71. Rode

Rozhodoval: Dankert. ŽK: 35. Tousart, 72. Cunha, 78. Boyata – 47. Rode, 56. A. Touré, 84. Kamada, 90. Ilsanker

Divákov: 4000

/Peter Pekarík (Hertha) odohral prvý polčas/

Hertha: Schwolow – Pekarík (46. Zeefuik), Boyata, Torunarigha, Mittelstädt – Darida (46. Maier, 67. Plattenhardt), Stark (C), Tousart – Cunha – K. Piątek (46. J. Córdoba), Lukebakio (83. Redan)

Eintracht: Trapp – D. Abraham (C), Hasebe, Hinteregger – A. Touré (66. D. da Costa), Rode (85. Sow), Ilsanker, Kostić (15. Zuber) – Kamada – André Silva (85. Barkok), Dost (66. Ache)

BERLÍN. Futbalisti Herthy Berlín v základnej jedenástke so slovenským reprezentantom Petrom Pekaríkom prehrali v 2. kole nemeckej Bundesligy s Eintrachtom Frankfurt 1:3.

Hostia viedli po prvom polčase už 2:0, v 71. minúte zvýšil na 3:0 Sebastian Rode. Jediný presný zásah dosiahli domáci v 78. minúte po vlastnom góle Martina Hintereggera.

Pekarík odohral prvý polčas, potom ho vystriedal 22-ročný Holanďan Deyoraiso Zeefuik. Hertha nenadviazala na predchádzajúci triumf, keď v 1. kole zdolala Werder Brémy 4:1.

Eintracht má po dvoch zápasoch na konte štyri body. V úvode novej sezóny len remizoval s Bielefeldom 1:1.

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»Hertha nezvládla zápas proti Frankfurtu, Pekarík odohral iba prvý polčas