Košice prehrali prvý zápas v sezóne, Mikuláš a Skalica sa dotiahli na čelo

Futbalisti FK Dubnica.
Futbalisti FK Dubnica. (Autor: TASR)
Sportnet|26. sep 2020 o 20:59

Futbalisti Dubnice zaskočili rozbehnuté Košice.

BRATISLAVA. Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš zvíťazili v sobotňajšom dueli 10. kola druhej najvyššej slovenskej súťaže na ihrisku FK Železiarne Podbrezová 2:1.

V neúplnej tabuľke sa s 22 bodmi vyrovnali vedúcej Banskej Bystrici. Víťazný gól hostí strelil v 79. minúte striedajúci Filip Mastiš.

Futbalisti FK Dubnica nad Váhom zvíťazili doma nad FC Košice 1:0 gólom Mateja Vaculíka zo 70. minúty.

Košice sa mohli dostať na priebežné prvé miesto v tabuľke, ale šancu nevyužili. Po prvej prehre v sezóne strácajú na čelo dva body.

Slavoj Trebišov zdolal KFC Komárno 2:0 a bodovo sa dotiahol na svojho súpera. Oba tímy majú 12 bodov, pričom Komárno má zápas k dobru.

Futbalisti Skalice remizovali doma proti Púchovu 1:1. Po zisku bodu sa v tabuľke dotiahli na Banskú bystricu a Liptovský Mikuláš.

Banská Bystrica však má zápas k dobru. Rovnako o zápas menej majú aj Košice.

Druhá liga vo futbale - 10. kolo:

Dubnica - FC Košice 1:0 (0:0)

Góly: 70. Vaculík

Zostavy a podrobné štatistiky nájdete na tomto odkaze >>>

Trebišov - Komárno 2:0 (2:0)

Góly: 23. Radovanovič, 29. Issa

Podbrezová - Liptovský Mikuláš 1:2 (1:1)

Góly: 45. Bartoš - 20. Voško, 79. Mastiš

Skalica - Púchov 1:1 (0:1)

Góly: 2. Šebesta (z 11 m) - 5. Varga

Domov»Futbalnet»Košice prehrali prvý zápas v sezóne, Mikuláš a Skalica sa dotiahli na čelo