Černák oslavuje obrovský úspech, s Tampou získal Stanleyho pohár

Erik Černák (vľavo) a hráči Tampy oslavujú zisk Stanleyho pohára.
Erik Černák (vľavo) a hráči Tampy oslavujú zisk Stanleyho pohára. (Autor: TASR/AP)
Športové prenosy SME, TASR|29. sep 2020 o 02:00

Tampa vyhrala finálovú sériu 4:2.

NHL - finále play off, 6. zápas

Dallas - Tampa Bay 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Góly: 13. Point (Kučerov, Hedman), 28. Coleman (Paquette,Maroon).

Dallas: Chudobin - Klingberg, Lindell, Heiskanen, Oleksiak,Hanley, Sekera - Radulov, Pavelski, Benn - Perry, Seguin, Kiviranta- Gurianov, Dowling, Janmark - Caamano, Dickinson, Cogliano

Tampa Bay: Vasilevskij - Shattenkirk, Hedman, Černák, Sergačov,Bogosian, McDonagh - Kučerov, Point, Palát - Johnson, Cirelli,Killorn - Coleman, Gourde, Goodrow - Volkov, Paquette, Maroon

/Obranca Andrej Sekera (Dallas) odohral 12:26 min, zaznamenal jednu strelu na bránu, jeden zisk puku a jednu stratu puku/

/Obranca Erik Černák (Tampa) odohral 19:07 min, pripísal si jeden plusový bod, zaznamenal jednu strelu na bránu, dva hity a jednu zablokovanú strelu/

Konečný výsledok série: 2:4, Tampa získala Stanleyho pohár

EDMONTON. Hokejisti Tampy Bay získali druhýkrát v histórii Stanleyho pohár. V noci na utorok zvíťazili v šiestom súboji finále play off NHL nad Dallasom 2:0 a v celej sérii triumfovali 4:2 na zápasy.

V drese Tampy oslavuje aj Erik Černák, 23-ročný obranca sa stal desiatym Slovákom, ktorý zdvihol nad hlavu slávny pohár.

Erik Černák Tampa Bay a získali Stanley Cup (Top momenty): fotogaléria

30.9.2020

Tampu poslal v 13. minúte do vedenia v presilovke Brayden Point, v 28. minúte zvýšil Blake Coleman. Brankár Andrej Vasilevskij chytil všetkých 22 striel súpera a udržal si čisté konto.

Ako prvý zdvihol trofej nad hlavu kapitán Tampy Steven Stamkos, ktorý pre zranenie v dolnej časti tela v šiestom finálovom zápase nenastúpil.

V celom play off odohral iba necelé tri minúty v treťom finálovom súboji, stihol však počas nich streliť gól.

Za najužitočnejšieho hráča play off vyhlásili švédskeho obrancu Tampy Victora Hedmana.

Tampa vybojovala Stanleyho pohár druhý raz v klubovej histórii, premiérovo ho získala v roku 2004, bol pri tom aj slovenský útočník Martin Cibák.

Dallas si bude musieť na zisk svojho druhého pohára počkať, v drese Stars sa predstavil aj slovenský obranca Andrej Sekera, ktorý rovnako ako Černák nastúpil premiérovo vo finále play off.

Erik ČernákTampa Bay2020

ONLINE PRENOS: Dallas Stars - Tampa Bay Lightning (hokej, NAŽIVO, LIVE stream, dnes, utorok, NHL, play off, 6. finále, Andrej Sekera, Erik Černák)

Play-off NHL Finále 2019/2020
29.09.2020 o 02:00
Dallas
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
60' minúta
Tampa Bay
Góly a asistencie: 13. B. Point (Kučerov, Hedman), 28. Coleman (Paquette, Maroon).
importantSteven Stamkos ako prvý zodvihol nad hlavu Stanley Cup a ja sa s vami lúčim. Ďakujem za pozornosť a prajem pekné ráno.
importantVíťazom Conn Smythe Trophy je Victor Hedman.
Najnetradičnejšie play-off v histórii NHL je na konci, Stanley Cup je v rukách tímu, ktorý si to zaslúžil najviac. Slovenský obranca Erik Černák je desiatym slovenským víťazom profiligy.
importantTampa Bay Lightning je úplne zaslúžene víťazom Stanley Cupu 2019/20.
59:23
Rick Bowness, tréner Dallasu Stars, si zobral oddychový čas.
59:23
Do strely sprava v podaní Benna sa hodili traja hráči, Ryan McDonagh ju zrazil na ochrannú sieť. To je neskutočná obetavosť.
59:07
Hráči Tampy Bay stoja výborne vo vlastnom pásme, každá strela či prihrávka je zablokovaná, aj keď Dallas nekombinuje zle.
58:49
Dobrá strela od modrej, pálil John Klingberg a Andrej Vasilevskij opäť zasiahol.
58:19
importantAnton Chudobin na striedačke, Dallas Stars to skúsi so šiestimi hráčmi.
58:02
Tampa Bay fantasticky pracuje v strednom pásme, Dallas nevie prejsť už medzi modrými čiarami.
57:36
57:36
Blake Coleman potiahol puk na konci oslabenia do útočného pásma a potom aj dobre strieľal. Anton Chudobin puk neudržal, lenže k dorážke neprišlo.
57:27
Tampa Bay v plnom počte.
56:50
Dallas sa nevie dostať naspäť do útočného pásma. Dnes hráčom Stars proti famóznej defenzíve Tampy Bay nevychádza proste nič...
56:02
Tampa Bay neopúšťa svoju hru ani v oslabení. Dokonca dopredu prešiel Anthony Cirelli a Anton Chudobin musel proti jeho strele švihom zasahovať.
55:27
55:27
Vylúčenie v tíme Tampa Bay Lightning (Ryan McDonagh – 2 min.).
55:26
importantAndrej Vasilevskij pokryl strelu spomedzi kruhov, vzápätí mal obrovskú šancu pri dorážke zblízka Tyler Seguin, no Andrej Vasilevskij je dnes skvelý.
55:02
Neujalo sa ani ďalšie nahodenie, ktoré poslal Esa Lindell. Tlak Dallasu však začína byť čoraz silnejší. Napriek tomu Tampa čistá predbránkový priestor.
54:38
Dallas je v útočnom pásme iba pri mantineli a aj keď Jason Dickinson strieľal z otočky, tak jeho pokus na bránku neprešiel.
53:28
Alex Killorn dosť zbytočne poslal puk za icing.
53:08
Andrej Vasilevskij takmer spravil chybu v rozohrávke, pomohol mu ale Michail Sergačov a puk posunul do stredného pásma.
52:32
Miro Heiskanen najskôr nahadzoval od modrej čiary tesne vedľa, následne jeho puk neprešiel pred bránku, keďže ho za pomoci teču Sergačova chytil do lapačky Andrej Vasilevskij.
51:41
Yanni Gourde nahodením poslal puk za bránku Dallasu, ale Stars ho získali a vyvážajú znova dopredu. Tyler Seguin opäť neuspel pri streleckom zakončení.
50:48
John Klingberg znova strieľal dobre, avšak Andrej Vasilevskij zasiahol betónom a Tyler Seguin pri dorážke minul bránku.
49:56
Tampa Bay pokračuje v zodpovednom bránení svojej tretiny. Dallas sa naozaj nevie prepracovať do nebezpečných pozícií.
49:05
John Klingberg strieľal od modrej čiary. Andrej Vasilevskij puk nadvihol lapačkou nad seba, pomohli mu obrancovia.
48:14
Patrick Maroon potiahol kontru dvoch proti jednému. Namiesto prihrávky sám strieľal a brankár Anton Chudobin si poradil.
47:42
Nahodenie za bránku Tampy Bay prinieslo niekoľko súbojov. Dallas puk vybojoval a po dobrom teči skončil tesne vedľa troch žrdí.
46:58
Zakázané uvoľnenie Tampy Bay.
46:20
Victor Hedman poslal tvrdú ranu od modrej čiary, obetavo mu do pokusu spadol Denis Gurianov, ktorý to odniesol nepríjemným zásahom do nohy.
45:25
Tampa Bay pokračuje vo svojej hre. Dallas sa nevie dostať do nebezpečných pozícií a bez toho nemôže s výsledkom urobiť nič.
44:30
Zakázané uvoľnenie Dallasu.
44:12
Joel Kiviranta sa síce dostal k puku v útočnom pásme, avšak jeho nahodenie si brankár Andrej Vasilevskij dokázal postrážiť.
43:02
Andrej Sekera si musel dať pozor na zadnom mantineli, pretože ho napádal Alexander Volkov, ale slovenský bej puk dostal preč.
42:02
41:21
Tampa Bay vstúpila do tretej tretiny aktívne. Prichádzajú aj strely, už sme videli asi tri, ale všetky boli buď jednoduché alebo zablokované.
40:25
Blake Coleman dostal puk do útočného pásma, jeho strela pod brvno skončila v lapačke Chudobina.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Tampa Bay hrá fantasticky. Perfektne bráni už stredné pásmo, do jej obrannej tretiny sa Dallas Stars ani nevie poriadne dostať, pričom Lightning plynulo kombinujú v okolí bránky Chudobina, kde si posúvajú puk z hokejky na hokejku. Všetko nasvedčuje tomu, že zverenci trénera Jona Coopera kráčajú k Stanley Cupu. Od neho ich delí iba jedna tretina.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:43
Anton Chudobin vyrazil strelu z ľavého krídla za bránku. Jeho spoluhráči sa ďaleko nedostal, zakrátko strieľal Yanni Gourde znova.
38:57
Strelu od modrej čiary prečítal lapačkou Andrej Vasilevskij. Bola to prvá strela Dallasu po necelých desiatich minútach. Takto sa hrať finále nedá a toto sa stalo Stars druhýkrát v dnešnom zápase, kedy to bolo cez 11 minút a už niekoľkokrát v sérii.
38:35
Erik Černák strieľal od modrej čiary, Jason Dickinson puk zrazil a je z toho iba icing zo strany Dallasu.
37:37
37:37
Nikita Kučerov naviezol puk spoza bránky medzi kruhy, pokus švihom brankár Anton Chudobin napriek zakrytému výhľadu zlikvidoval.
36:48
importantMohlo to byť ešte priaznivejšie pre Tampu Bay, avšak Alex Killorn po strele opečiatkoval žrď. Výrazne k tomu tečom pomohol Tyler Johnson.
36:43
Anton Chudobin pokryl strelu zľava a následne sa strhla šarvátka. Tú však rozhodcovia dokázali pomerne rýchlu upokojiť.
36:18
Mattias Janmark mal k puku najbližšie, no rozhodcovia sa upískli a ukázali icing. Následne rozhodnutie zmenili, hru vytiahli do stredného pásma.
35:27
Tampa Bay sa drží v útočnom pásme iba pri mantineli, ale Dallas sa zase nevie dostať k puku. Lightning dnes hrajú naozaj veľmi dobre.
34:19
Victor Hedman poslal od modrej čiary ranu z prvej, minul bránku Antona Chudobina.
33:34
importantNick Caamano si nakorčuľoval pred bránku, kde aj dostal prudký puk. Dokázal ho tečovať, no tesne vedľa troch žrdí.
32:53
Denis Gurianov si naviezol puk do streleckej pozície, jeho pokus bol zrazený vedľa. Tyler Seguin následne prihrával nepresne naspäť.
32:05
Tretia formácia Tampy Bay skvele kombinuje v útočnom pásme, Dallas triu útočníkov nie a nie zobrať puk. Dobré nahodenie do bránkoviska však Anton Chudobin prečítal.
31:22
Dallas je v plnom počte.
30:59
Nikita Kučerov strieľal švihom veľmi dobre, Anton Chudobin vyrazil puk a ruský útočník ho následne nepresne nasmeroval naspäť.
30:37
Victor Hedman poslal strelu z osi ihriska, pred bránkou bolo veľa tiel a puk neprešiel. Dallas ho vyhodil preč.
30:02
Tampa Bay je v plnom počte.
29:22
Vylúčenie v tíme Dallas Stars (Corey Perry – 2 min., nedovolené bránenie brankárovi).
28:53
Dallas dlho kombinoval síce pekne, ale bez strely. Až teraz to skúsil Tyler Seguin, no minul bránku. Následne neuspel ani Miro Heiskanen.
28:02
Vylúčenie v tíme Tampa Bay Lightning (Ryan McDonagh – 2 min., nedovolené bránenie).
27:01
27:01
goalTampa Bay dáva gól!
Dallas zle rozohral. Na modrej čiare získal puk Maroon, cez os prihral Cédric Paquette a BLAKE COLEMAN z prvej trafil presne. Anton Chudobin sa nestihol presunúť.
26:38
Andrej Sekera vyhodil puk zo svojej tretiny, ten bol v strednom pásme tečovaný, čiže nešlo o zakázané uvoľnenie.
25:49
Jamie Oleksiak sa vybral na útočný výlet, no neuspel. Do rozohrávky Tampay Bay sa zapojil tiež Andrej Vasilevskij.
25:15
24:43
Tampa Bay sa tentoraz v útočnom pásme nepresadila. Oba tímy išli striedať, spoza svojej bránky rozohráva Ryan McDonagh.
23:45
Joe Pavelski sa po prihrávke pred bránkovisko zorientoval výborne a z otočky vystrelil backhandom. Andrej Vasilevskij si pripísal ďalší zákrok.
23:32
Andrew Cogliano nahodil puk na zadný mantinel, kde ho získala Tampa. Dopredu prešiel Yanni Gourde a jeho rana zľava takmer trafila do hlavy Colemana. Ten sa puku ltt vyhol.
22:36
Tampa Bay dobre napádala rozohrávku súpera, preto Andrej Sekera poslal puk jednoducho do stredného pásma.
21:53
Ondřej Palát strieľal z krídla, brankár Anton Chudobin puk vyrazil pred seba a následne mu pomohli obrancovia.
21:13
John Klingberg prešiel spoza vlastnej bránky až na ľavý kruh v útočnom pásme, jeho pokus k žrdi betónom vytlačil Andrej Vasilevskij.
20:36
Tampa Bay s piatimi hráčmi. Po novom platí, že Dallas vo finálovej sérii využil iba jednu zo 17 presiloviek.
20:01
Začala sa druhá tretina.
O jediný presný zásah prvej tretiny sa postaral útočník Brayden Point, pre ktorého to bol 14. gól v play-off čím sa na prvom mieste medzi strelcami odpútal od Joea Pavelskiho. Tampu delia od zisku Stanley Cupu už iba dve tretiny, ale Dallas prehráva iba o gól, čo sa dá zmazať.
20:00
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:15
importantAlexandr Radulov vyslal bombu z ľavého kruhu, tesne minul priestor troch žrdí.
18:49
Miro Heiskanen mal dobrú pozíciu na pravom kruhu, jeho pokus švihom neprešiel na bránku a rovnako tak neuspel ani Joe Pavelski.
18:36
Vylúčenie v tíme Tampa Bay Lightning (Victor Hedman – 2 min., nedovolené bránenie).
17:59
Dallas sa dostal z vlastnej tretiny, avšak Joe Pavelski ostal osamotený a puk preto iba nahodil na zadný mantinel.
Strely: 11 – 2
17:20
17:20
importantJason Dickinson po ľavom krídle naviezol puk takmer až pred bránkovisko. Poslal dobrú strelu švihom, lenže Andrej Vasilevskij zasiahol vyrážačkou.
16:56
16:30
importantNikita Kučerov s dobrou strelou, avšak Anton Chudobin sa dokázal presunúť a zasiahnuť proti pokusu spred bránkoviska po tom ako si Rus našiel odrazený puk.
15:59
Dallas nevystrelil na bránku Andreja Vasilevskijho už takmer 11 minút. Medzitým sa Tampa nevie dostať do útočného pásma.
15:15
Od modrej to skúsil aj Ryan McDonagh. Bolo to skôr nahodenie, ktoré Anton Chudobin ukryl v lapačke.
14:36
Victor Hedman dvakrát strieľal od modrej čiary, jeho pokusy ani raz neprešli na Chudobina. Raz puk išiel vedľa a potom tam bol blok.
14:11
Teraz sa hrá z jednej strany na druhú, sledujeme však naďalej málo zakončení. Dallas zatiaľ iba raz vystrelil na bránku, Tampa Bay osemkrát.
13:09
Jamie Benn sa cez stredné pásmo nedostal do útočného. Na druhú stranu naviezol puk Yanni Gourde a Erik Černák pálil od modrej čiary nepresne.
12:23
12:23
Zatiaľ čo prvá presilovka nedopadla dobre, tak táto áno. BRAYDEN POINT vystrelil spomedzi kruhov, Anton Chudobin vyrazil puk pred seba a kanadský center ho dokázal doraziť do siete.
11:58
Vylúčenie v tíme Dallas Stars (John Klingberg – 2 min., podrazenie).
11:37
importantTyler Johnson sa objavil pred brankárom Chudobinom v dobrej šanci, ale zblízka nepretlačil puk do bránky. Mieril to pod pazuchu.
11:10
Dobre zapracovala aj defenzíva Tampy, nakoľko Stars sa držali v pásme. Lightning hráčov súpera vytláčali k mantinelom.
10:01
Prvá polovica úvodného dejstva je veľmi opatrná z oboch strán. Videli sme len jednu šancu Radulova a celkovo málo striel.
09:12
Tampe presilovka vôbec nevyšla. Jej hráči sa snažia držať v ofenzíve aj ďalej, avšak Dallas zodpovedne bráni.
08:32
Dallas Stars hrá s piatimi hráčmi.
07:31
Tampa Bay sa síce drží v útočnom pásme, ale všetko je to len pri mantineloch a Dallas navyše vyhadzuje.
06:32
Vylúčenie v tíme Dallas Stars (Andrew Cogliano – 2 min., podrazenie).
05:49
importantJamie Benn poslal z ľavého krídla veľmi dobrú strelu, ktorú pred bránkoviskom tečoval Alexandr Radulov a len tesne minul priestor troch žrdí.
05:18
Dallas sa usadil v útočnom pásme a od modrej dobre strieľal Andrej Sekera. Jeho pokus vytesnil Andrej Vasilevskij betónom.
03:53
03:14
Joe Pavelski sa nenatlačil cez posledného obrancu k strele, na druhej strane v strednom pásme stratil puk Ondřej Palát.
02:29
Tampa Bay sa v úvode snaží byť aktívnejším tímom, ale zatiaľ je to opatrné. Dallas nechce spraviť chybu.
01:10
Anton Chudobin chcel rozohrať puk, ale smeroval za ním Nikita Kučerov, a tak ho ruský gólman pokryl.
00:31
Benn potiahol puk do útočného pásma, kde nepresne prihrával. Rovnako tak na druhej strane neuspel ani Ondřej Palát.
00:01

Dallas Stars: Chudobin (Oettinger) – J. Klingberg, Lindell, Heiskanen, Oleksiak, Sekera, Hanley – Radulov, Pavelski, Ja. Benn – Perry, Seguin, Kiviranta – Caamano, Dickinson, Cogliano – Gurianov, Dowling, Janmark.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Rutta, Hedman, Shattenkirk, McDonagh, Černák, Sergačov – Kučerov, B. Point, Palát – T. Johnson, Cirelli, Killorn – Coleman, Gourde, Goodrow – Verhaeghe, Paquette, Maroon..
Veľké finále tohto netradičného play-off sa blíži k svojmu koncu. V edmontonskej bubline zdvihne slávny Stanley Cup nad hlavu aj jeden slovenský hokejista. Bude to Erik Černák alebo Andrej Sekera? Pred nami je už štvrtý zo série napínavých, vyrovnaných a extrémne fyzických zápasov. "Blesky" vedú 3:2 a majú druhú šancu rozhodnúť.

Tampa Bay Lightning

Tampa Bay v prvom kole play-off narazila na Columbus, ktorý ju pred rokom vyradil až príliš hladko 4:0 na zápasy. Teraz sa to ale nestalo. Na úvod vo štvrtom najdlhšom predĺžení v histórii NHL rozhodol Brayden Point, vzápätí Blue Jackets skóre vyrovnali, avšak potom prišli tri výhry "Bleskov". Tá posledná opäť v predĺžení, tiež rozhodol Point. Skóre 4:1 priniesla aj séria ďalšieho kola s Bostonom. Scenár bol dosť podobný. Bruins ale vyhrali prvé stretnutia, následne sa tešila už iba Tampa. Tá bola o niečo lepšia a zaslúžene išla ďalej. Doposiaľ najviac potrápil Cooperovcov New York Islanders. Kouč Barry Trotz so svojim defenzívnym štýlom takmer žal úspech. V prvom zápase Tampa dominovala (8:2), potom mala aj šťastie, keď Kučerov rozhodol osem sekúnd pred koncom riadneho hracieho času (2:1). Tampa si ale ďalšími dvomi výhrami vynútila mečbal a využila ho na druhý pokus. V šiestom zápase rozhodol Anthony Cirelli.

Hokejisti Tampy Bay sa po výhre vo finále Východnej konferencii dotkli Prince of Wales Trophy, nakoľko pred piatimi rokmi, keď sa jej nedotkli, prehrali finále, a tak poverčivosť zahodili. Zatiaľ jediný raz, kedy floridský tím vyhral Stanley Cup, bol v sezóne 2003/04, keď na súpiske boli také esá ako Vincent Lecavalier, Martin St. Louis, Brad Richards, Fredrik Modin, Ruslan Fedotenko, Dan Boyle, brankár Nikolai Khabibulin, ale aj český obranca Pavel Kubina a hlavne slovenský center Martin Cibák. Pred ním z našich hráčov vyhrali Stanley Cup iba Stan Mikita (1961) a Jiří Bicek (1999).

Dallas Stars

Dallas odohral v doterajšom priebehu play-off 18 zápasov, Tampa Bay o dva menej. Série Texasanov boli vyrovnanejšie. V prvom kole dlho vzdorovalo Calgary Flames. To vyhrávalo 1:0 aj 2:1 na zápasy, potom ale Stars trikrát strihli stretnutia na svoju stranu. V šiestom prehrávali 0:3, vyhrali po famóznom obrate 7:3! Ešte viac vyrovnaná séria prišla proti Coloradu, tam vlastne ani nebol favoritom. Za všetko hovorí konečné skóre 4:3 na zápasy. Dallas vyhral hneď úvodné dve merania síl (5:3, 5:2) a aj keď Avalanche znížili, tak Denis Gurianov rozhodol štvrtý zápas a bolo to 3:1. Colorado hneď dvakrát ušlo "hrobárovi z lopaty", aby sa hattrickovým hrdinom GAME 7 stal neznámy fínsky útočník Joel Kiviranta. V NHL debutoval počas tohto ročníka, v základnej časti naskočil iba 11-krát. Nebyť zdravotných problémov v útoku, tak by sa do zostavy tohto stretnutia ani nedostal. Nuž, aj takéto príbehy píše hokej. Niečo podobné ako proti tímu z Denveru sa očakávalo vo finále konferencie, no Vegas vypadlo po výsledku 4:1 na zápasy. V sérii, kde padalo málo gólov vyhral najskôr Dallas, potom "Zlatí rytieri" vyrovnali. Následne dvakrát po sebe o tesných výhrach rozhodol kapitán Benn a všetko pečatil v piatom zápase série Gurianov.

Rovnako ako Tampa Bay, tak aj Dallas Stars jedenkrát v histórii vyhral Stanley Cup. Podarilo sa mu to tesne pred prelomom milénií, v ročníku 1998/99. Fanúšikovia "Hviezd" nikdy nezabudnú na mená ako Joe Nieuwendyk, Mike Modano, Brett Hull, Jamie Langenbrunner, Jere Lehtinen, Sergei Zubov, Pat Verbeek či Ed Belfour. Ten v play-off nevynechal ani minútu. Dallas na ďalší rok tiež postúpil do finále, vtedy ho ale prehral. Odvtedy bol najďalej raz v konferenčnom finále a niekoľkokrát v konferenčnom semifinále.
Rozpis zápasov finále NHL

1. zápas:
20.9. Tampa Bay Lightning – Dallas Stars (01:30)
2. zápas: 22.9. Tampa Bay Lightning – Dallas Stars (02:00)
3. zápas: 24.9. Dallas Stars – Tampa Bay Lightning (02:00)
4. zápas: 26.9. Dallas Stars – Tampa Bay Lightning (02:00)
5. zápas: 27.9. Tampa Bay Lightning – Dallas Stars (02:00)
6. zápas: 29.9. Dallas Stars – Tampa Bay Lightning (02:00)
7. zápas: 1.10. Tampa Bay Lightning – Dallas Stars (02:00)

Vysvetlenie:

Dátumy zápasov sú uvádzané v našom čase. Keď sa hrá 20.9. o 1:30, znamená to v noci z 19.9. na 20.9.2020 o 1:30 a tak ďalej...
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 02:00.

Domov»Hokej»NHL»Černák oslavuje obrovský úspech, s Tampou získal Stanleyho pohár