Futbalisti FC Barcelona sa radujú po jednom z gólov.
Futbalisti FC Barcelona sa radujú po jednom z gólov. (Autor: TASR/AP)
TASR|1. okt 2020 o 23:47

Nováčik vyhral dokonca bez dvoch vylúčených.

VIGO. Futbalisti FC Barcelona zvíťazili vo štvrtom kole španielskej La Ligy na pôde Celty Vigo 3:0.

Kataláncov poslal v 11. minúte do vedenia Ansu Fati.

Na začiatku druhého polčasu si center Lionela Messiho zrazil do vlastnej bránky Lucas Olaza a v závere nadstaveného času sa presadil Sergi Roberto.

Barcelona, ktorá dohrávala od 42. minúty bez vylúčeného Clementa Lengleta, naposledy triumfovala na štadióne Balaidos na jar 2015.

Futbalisti FC Sevilla zvíťazili vo štvrtkovom zápase najvyššej španielskej súťaže nad Levante 1:0. Jediný gól zápasu strelil v 90.+2 minúte Youssef En Nesyri.

Nováčik z Cadizu zdolal domáce Bilbao 1:0. Hostia pritom hrali od 48. minúte bez vylúčeného Carlosa Akapa, v 70. minúte putoval tiež po druhej žltej karte do šatne aj jeho spoluhráč Alvaro Negredo.

Rozhodujúci gól si strelil do vlastnej brány Unai Lopez.