Hráči Bratislava Capitals vyhrali druhý zápas za tri body, zdolali Linz

Hokejisti Bratislava Capitals a tréner Rostislav Čada. (Autor: Martin Baumann - TASR)
TASR|24. okt 2020 o 20:32

Rozhodujúci gól strelil Čajkovič.

Ice Hockey League (IHL) - 13. kolo

Bratislava Capitals - Linz 4:3 (1:0, 2:1, 1:2)

Góly: 15. Bezák (Miklík, Ahl), 27. Bubela (Čajkovič), 28. Hults (Guimond, Ahl), 59. Čajkovič (Bubela, Higgs) - 32. Umicevic, 42. Umicevic (Brucker), 60. Lebler (Hytonen, Umicevic)

Rozhodovali: Baluška, Hronský - Gatol, Jedlička, vylúčení: 7:7 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0.

Capitals: Baroš - Sloboda, Romančík, Boldižár, Chovan, Guimond, Šedivý, Nemčík - Suja, T. Varga, Bezák, Buc, Hudec, Miklík, Čajkovič, Ahl, Lipiansky, Šalka, Bubela, Faith, Lapšanský, Hults, Higgs

Linz: Gračnar - Dorion, Kragl, Matzka, Nielsen, Beaudoin, Tikkinen - Müller, Lahoda, Lebler, Hytonen, Freunschlag, Leiler, Kozek, Pelletier, Kristler, Piche, Bretschneider, Gaffal, Pusnik, Umicevic, Brucker

BRATISLAVA. Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v zápase 13. kola Ice Hockey League nad Linzom 4:3. V súťaži dosiahli druhé víťazstvo za tri body a tretie celkovo.

Bratislavčania sa ujali vedenia v 15. minúte, Adam Bezák dorazil do bránky strelu Michela Miklíka. Definitívne dostali domáci duel pod kontrolu v druhej tretine, keď sa im podarilo skórovať dvakrát v priebehu dvoch minút.

Najprv v 27. minúte po chybe hosťujúceho brankára Gračnara rozvlnil sieť Miloš Bubela a o minútu zamieril presne po rýchlom protiútoku aj Mitch Hults.

Hosťom sa podarilo zdramatizovať zápas po dvoch góloch Umicevica v 32. a 42. minúte, no drámu nepripustil Maxim Čajkovič.

Ten v 59. min využil power play. Na úspechu Bratislavčanov nič nezmenil ani záverečný gól Leblera 15 sekúnd pred koncom.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Hráči Bratislava Capitals vyhrali druhý zápas za tri body, zdolali Linz