Ferencváros so Slovákmi vyhral mestské derby, Mak toľko v Maďarsku ešte nehral

Ferencváros Budapešť - Újpest Budapešť 2:0

Góly: 39. Nguen, 61. Somalia

ČK: 90.+3. Frimpong (Ferencváros)

/Róbert Mak (Ferencváros) hral do 78. minúty/

/Michal Škvarka (Ferencváros) nastúpil v 64. minúte/

BUDAPEŠŤ. Futbalisti Ferencvárosu Budapešť zvíťazili v najprestížnejšom maďarskom derby nad Újpestom 2:0 v sobotňajšom zápase 8. kola.

Predstavila sa aj dvojica Slovákov v drese Ferencvárosu. Róbert Mak hral do 78. minúty a Michal Škvarka prišiel na trávnik v 64. minúte. Oba góly zápasu padli ešte pred striedaniami Slovákov.

Mak nastúpil na tretí ligový duel v drese Ferencárosu, proti Újpest absolvoval zatiaľ najväčšiu porciu minút. Škvarka nastúpil v tomto ročníku len na druhý ligový duel.

Ferencváros v tejto sezóne v lige ešte neprehral. Na konte má šestnásť bodov za päť výhier a remízu so skóre 14:3. Újpest je s desiatimi bodmi šiesta, odohrala však o dva zápasy viac.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Ferencváros so Slovákmi vyhral mestské derby, Mak toľko v Maďarsku ešte nehral