Michalovce prvý raz v sezóne prehrali, doma prekvapivo nestačili na Nové Zámky

Momentka zo zápasu Michalovce - Nové Zámky.
Momentka zo zápasu Michalovce - Nové Zámky. (Autor: TASR)
Sportnet|25. okt 2020 o 18:51

Hostia rozhodli v úplnom závere.

Tipos extraliga - 3. kolo

Michalovce - Nové Zámky 3:4 (0:2, 2:1, 1:1)

Góly: 24. Bartánus (Mašlonka), 40. Matoušek (Southorn, Lalancette), 54. Török (Chalupa, Češík) - 13. Rogoň (Zahradník, Bajtek), 17. Ondrušek, 30. Ondrušek, 55. Zahradník (Rogoň)

Rozhodovali: Kalina, Korba - Kacej, L. Beniač, vylúčení: 4:3, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, bez divákov

Michalovce: Škorvánek - Southorn, Zeleňák, McCormack, Ventelä, Ťavoda, Bdžoch, Ragan, Zekucia - Regenda, Lalancette, Korhonen - Takáč, Hickmott, Bartánus - Matoušek, Galamboš, Mašlonka - Chalupa, Češík, T. Török

Zámky: Kiviaho - Hain, Holenda, Drtina, Västilä, Ordzovenský, Fereta - Hämäläinen, Bajtek, Giľák - Rogoň, Ondrušek, Zahradník - J. Jurík, Holovič, D. Okoličány - Andrisík

MICHALOVCE. Hokejisti Nových Zámkov zvíťazili v nedeľňajšej dohrávke 3. kola Tipos extraligy na ľade Michaloviec 4:3.

Víťazný gól strelil v 55. minúte Samuel Zahradník.

Nové Zámky po prehre s Nitrou ťahajú sériu troch víťazstiev a sú s ôsmimi bodmi na treťom mieste, Michalovce prehrali prvý raz v sezóne a sú tesne pod svojím nedeľňajším súperom s totožným počtom bodov.

Hlasy po stretnutí

Miroslav Chudý, tréner Michaloviec: "Z našej strany to nebol dobrý zápas. Bolo proti nám viac vecí, dostali sme lacné góly. Prvý gól nás vystrašil, potom sme dostali aj druhý a súper vyťažil z minima maximum. Nevedeli sme nájsť cestu k súperovej bránke, hrali sme komplikovane.

Snaha tam bola, ale chýbala nám kvalita a cesta k úspechu. Gratulujem hosťom, pretože so 16-timi hráčmi vyhrali zápas, v ktorom bojovali. Mali aj šťastie, ale to sadne na toho, kto je na to pripravený. Dnes nám nebolo súdené vyhrať."

Martin Hrnčár, tréner Nových Zámkov: "Vedeli sme, že nás čaká tím, ktorý má obrovskú kvalitu. Boli sme v oklieštenej zostave, ale na to sa vyhovárať nebudeme, naopak, sme radi, že môžeme hrať.

Z hľadiska efektivity sme mali výbornú prvú tretinu, potrestali sme dve chyby súpera. V druhej tretine sme mali vzdialenejšiu striedačku a vedeli sme, že nás súper bude tlačiť. Domáci išli do tretej tretiny s cieľom vyrovnať, to sa im aj podarilo. Bojovnosťou a veľkým srdiečkom sme to dnes vyhrali."

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»Michalovce prvý raz v sezóne prehrali, doma prekvapivo nestačili na Nové Zámky