Nováčik z Cádizu získal ďalšie tri body, v La Lige je už na druhom mieste

Góly: 36. Negredo, 40. Sánchez

ŽK: 71. Burgos – 66. Lozano

Eibar: Dmitrović – Pozo, P. Oliveira, Burgos (82. Rafa), Arbilla – Papakouli Diop, S. Álvarez – Kévin Rodrígues (76. Kądzior), Gil, Inuj (46. Enrich) – Kike García (C) (82. Muto)

Cádiz: Ledesma – Akapo, Fali, Cala, Espino – Salvi (63. Alejo), Mari (C) (81. Garrido), Jönsson (81. Augusto Fernández), Álex Fernández – Lozano (72. Malbašić), Negredo (81. Bodiger)

MADRID. Futbalisti Cádizu zvíťazili v úvodnom zápase 8. kola španielskej La Ligy na pôde Eibaru 2:0.

Hostia rozhodli o výhre už v prvom polčase. V 36. minúte otvoril skóre Álvaro Negredo, o štyri minúty zvýšil na rozdiel dvoch gólov Sergio Sánchez Ortega.

Cádiz v tejto sezóne zaskočil aj Real, ktorý v Madride po tesnej výhre 1:0 obral o všetky body.

Nováčik z Andalúzie sa vďaka zisku troch bodov dostal na druhé miesto tabuľky o skóre za Real Sociedad San Sebastian.

Baskický tím má k dobru nedeľňajší duel na pôde Celty Vigo.

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Nováčik z Cádizu získal ďalšie tri body, v La Lige je už na druhom mieste