Ivan Perišič (vľavo) a Juraj Kucka v súboji.
Ivan Perišič (vľavo) a Juraj Kucka v súboji. (Autor: TASR/AP)
TASR|31. okt 2020 o 20:58

Crotone potrápilo favorizovanú Atalantu.

MILÁNO. Futbalisti Interu Miláno vybojovali až gólom v závere bod proti Parme za remízu 2:2 v zápase 6. kola talianskej Serie A. Za domácu Parmu odohral celý duel slovenský reprezentant Juraj Kucka.

Úradujúci taliansky vicemajster zvíťazil za uplynulé štyri stretnutia iba raz a nachádza sa mimo priečok zaisťujúcich účasť v Lige majstrov.

Proti Parme prehrával 0:2, keď po prestávke dvakrát skóroval útočník z Pobrežia Slonoviny Gervinho.

Lenže na 1:2 dokázal znížiť striedajúci Marcelo Brozovič a v druhej minúte nadstaveného času vyrovnal hlavou po priamom kope Ivan Perišič. Slovenský obranca Milan Škriniar nefiguroval na súpiske Interu.

Atalanta Bergamo zvíťazila na pôde Crotone 2:1. O oba jej góly hostí sa postaral kolumbijský útočník Luis Muriel.