Momentka zo zápasu Ferencváros Budapešť - Juventus Turín.
Momentka zo zápasu Ferencváros Budapešť - Juventus Turín. (Autor: TASR/AP)
Igor Dopirák|4. nov 2020 o 23:46

Ferencváros pokazil záver zápasu.

BRATISLAVA. Spoza čiary sledoval spoluhráčov a čakal, kedy dôjde k prerušeniu hry. Róbert Mak bol už pripravený, aby ako striedajúci hráč zasiahol do zápasu Ligy majstrov medzi Ferencvárosom Budapešť a Juventusom Turín.

Bežala 72. minúta a loptu mal domáci Miha Blažič. Namiesto nákopu na polovicu súpera sa rozhodol pre prihrávku brankárovi.

Naslepo, z otočky, nepresne.

Gólman Dénes Dibusz sa ešte snažil loptu skrotiť, ale neúspešne. Napádajúci Paulo Dybala poľahky zvýšil na priebežných 3:0.

Ešte väčšiu chybu spravil samotný Dibusz o osem minút neskôr. Mal dostatok času, ale unáhlil sa.

Jeho pokus o rozohrávku zachytil Dybala.

Argentínsky kanonier si spracoval loptu, vystrelil popod Dibusza a tesne pred bránkovou čiarou v zúfalej snahe o odkop trafil domáci Laša Dvali presne pod brvno.

Ferencváros napokon prehral 1:4 a v skupine je posledný s jedným bodom.

Domov»Futbal»Liga majstrov»Mak sa bezmocne prizeral, jeho tím spravil proti Juventusu školácke chyby