Fulham bez Rodáka pripravil o bod Čech Souček, United aj Chelsea otáčali

Tomáš Souček strieľa gól v zápase West Ham - Fulham v rámci 8. kola Premier League. (Autor: TASR/AP)
TASR|7. nov 2020 o 15:43

Hrdinom United bol Bruno Fernandes.

LONDÝN. Futbalisti Manchestru United zvíťazili v sobotnom stretnutí 8. kola najvyššej anglickej súťaže na pôde FC Everton 3:1.

Domáci viedli od 19. minúty zásluhou Bernarda, no hostia otočili skóre ešte do polčasu dvoma gólmi Bruna Fernandesa. Poistku pridal v nadstavenom čase svojím premiérovým zásahom v drese United Edinson Cavani.

Everton zaznamenal tretiu prehru za sebou.

West Ham United zdolal FC Fulham 1:0 gólom českého reprezentanta Tomáša Součeka z prvej minúty nadstaveného času.

Hostia mohli o sedem minút neskôr vyrovnať, no Ademola Lookman nepremenil pokutový kop.

Slovenský brankár v službách Fulhamu Marek Rodák sledoval celý zápas z lavičky náhradníkov.