Športové výsledky za včera - sobota (7. november 2020)
Ponúkame vám prehľad najzaujímavejších športových výsledkov za včerajší deň.
Futbal
Fortuna liga - 13. kolo:
Michalovce - Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
Dunajská Streda - Pohronie 0:0 (0:0)
Ružomberok - Spartak Trnava 0:1 (0:0)
Zlaté Moravce-Vráble - Trenčín 5:0 (2:0)
Premier League - 8. kolo:
Everton - Manchester United 1:3 (1:2)
Crystal Palace - Leeds United 4:1 (3:1)
Chelsea FC - Sheffield United 4:1 (2:1)
West Ham United - FC Fulham 1:0 (0:0)
La Liga - 9. kolo:
SD Huesca - SD Eibar 1:1 (0:1)
FC Barcelona - Betis Sevilla 5:2 (1:1)
FC Sevilla - Osasuna Pamplona 1:0 (0:0)
Atlético Madrid - Cádiz 4:0 (2:0)
Bundesliga - 7. kolo:
FC Augsburg - Hertha Berlín 0:3 (0:1)
FSV Mainz - FC Schalke 04 2:2 (2:1)
RB Lipsko - SC Freiburg 3:0 (1:0)
VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 2:2 (2:2)
Union Berlín - Arminia Bielefeld 5:0 (3:0)
Borussia Dortmund - Bayern Mníchov 2:3 (1:1)
Serie A - 7. kolo:
Cagliari Calcio - Sampdoria Janov 2:0 (0:0)
Benevento Calcio - Spezia Calcio 0:3 (0:1)
FC Parma - AC Fiorentina 0:0
Ligue 1 - 10. kolo:
Girondins Bordeaux - Montpellier HSC 0:2 (0:0)
Paríž St. Germain - FC Stade Rennes 3:0 (2:0)
Česká liga - 7. kolo:
FK Pardubice - SFC Opava 1:0 (0:0)
SK Dynamo České Budějovice - FC Fastav Zlín 1:2 (1:0)
FC Slovácko - Sigma Olomouc 0:0
1. FK Příbram - Baník Ostrava 0:4 (0:0)
Poľská liga - 9. kolo:
Stal Mielec - Warta Poznaň 0:1
Cracovia Krakov - Jagiellonia Bialystok 3:1
Slask Wroclaw - Gornik Zabrze 0:0
Hokej
KHL:
Dinamo Riga - Nižnekamsk 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
Česká extraliga:
Sparta Praha - Pardubice 7:1 (0:0, 4:1, 3:0)
Litvínov - Plzeň 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
České Budějovice - Karlove Vary 4:5 (1:2, 2:0, 1:3)
Třinec - Brno 4:3 pp (0:0, 3:2, 0:1 - 1:0)
Tenis
ATP Masters 1000 v Paríži - semifinále:
Daniil Medvedev (Rus.-3) - Miloš Raonič (Kan.-10) 6:4, 7:6 (4)
Alexander Zverev (Nem.-4) - Rafael Nadal (Šp.-1) 6:4, 7:5
Cyklistika
Vuelta a Espaňa - 17. etapa:
1. | David Gaudu | Francúzsko | Groupama - FDJ | 4:54:32 h |
2. | Gino Mäder | Švajčiarsko | NTT Pro Cycling | + 28 s |
3. | Ion Izagirre | Španielsko | Astana Pro Team | + 1:05 min |
4. | David de la Cruz | Španielsko | UAE-Team Emirates | + 1:05 min |
5. | Mark Donovan | V. Británia | Team Sunweb | + 1:53 min |
6. | Michael Storer | Nový Zéland | Team Sunweb | + 1:53 min |
7. | Guillaume Martin | Francúzsko | Solutions Crédits | + 2:23 min |
8. | Richard Carapaz | Ekvádor | Ineos Grenadiers | + 2:35 min |
9. | Hugh Carthy | V. Británia | EF Pro Cycling | + 2:50 min |
10. | Primož Roglič | Slovinsko | Team Jumbo-Visma | + 2:56 min |
Snooker
Champion of Champions - semifinále:
Mark Allen (S. Ír.-8) - Judd Trump (Ang.-1) 6:1