Hráči Bratislava Capitals prehrali druhý zápas za sebou, nestačili na lídra

Hokejisti Bratislava Capitals a tréner Rostislav Čada. (Autor: Martin Baumann - TASR)
TASR|13. nov 2020 o 22:01

Slovenský tím minútu pred koncom iba znížil.

IHL - 8. kolo - dohrávka

Graz 99ers - Bratislava Capitals 5:4 (2:2, 1:0, 2:2)

Góly: 6. Cameranesi (Alsing, Altmann), 7. Fejes (Grafenthin, Rasmussen), 40. MacKay (Cameranesi, Porsberger), 45. Grafenthin (Kirchschläger), 54. MacKay (Porsberger) - 2. Lapšanský (Romančík, Buc), 3. Hults (Šedivý), 43. Bezák (Hudec), 59. Bubela (Šedivý, Sloboda)

Rozhodovali: Siegel, Smetana - Bärnthaler, Gatol, vylúčení 7:6 na 2 min., presilovky 1:2, oslabenia 0:0

Graz: Rodrigue - Alsing, Altmann, Moderer, Kirchschläger, Dodero, Lindner, Pfeffer - Ograjensek, Oleksuk, Setzinger - Grafenthin, Rasmussen, Fejes - MacKay, Cameranesi, Porsberger - Egger, Krainz, Alagic

Capitals: Hamerlík - Sloboda, Bohunický, Šedivý, Guimond, Romančík, Finn - Miklík, Bubela, Ahl - Higgs, Hults, Čajkovič - Varga, Buc, Lapšanský - Faith, Hudec, Bezák - Lipiansky

GRAZ. Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v piatkovom dohrávanom zápase 8. kola medzinárodnej IHL na ľade rakúskeho Moser Medical Graz 99ers 4:5.

Zverenci trénera Rostislava Čadu ťahali za kratší koniec druhýkrát za sebou, v stredu prehrali na ľade Hydro Fehérvár AV 19 2:3 po nájazdoch.

Capitals mali výborný vstup a po 177 sekundách viedli 2:0, keď v priebehu jednej minúty skórovali Lapšanský a Hults. Domáci však zareagovali bleskovo, v 7. minúte už bolo vyrovnané 2:2.

V druhej tretine padol len jeden gól, dve sekundy pred sirénou poslal Graz prvýkrát v zápase do vedenia MacKay. V úvode tretej časti vyrovnal Bezák, ale z víťazstva sa napokon Graz tešil a upevnil si vedúcu pozíciu v lige.

Na 5:3 upravil druhým gólom v zápase MacKay, hostia už iba znížili v 59. minúte po presilovkovom góle Bubelu.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Hráči Bratislava Capitals prehrali druhý zápas za sebou, nestačili na lídra