Čajkovič nevyrovnal, Culkin len znížil. Bratislava Capitals opäť prehral

Bratislava Capitals. (Autor: facebook/Bratislava Capitals)
TASR|11. dec 2020 o 19:48

Do 33. minúty držali bezgólový stav.

IHL - predohrávka 35. kola:

iClinic Bratislava Capitals - KAC Klagenfurt 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Góly: 48. Culkin (Buc, Hudec) - 33. Geier (Gregorc), 46. Würschl (Ganahl), 60. Tičar.

Rozhodovali: Baluška, Hronský - Jedlička, D. Konc ml., vylúčení: 4:7 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:1

Capitals: Baroš - Bohunický, Finn, Guimond, Culkin, Šedivý, Romančík, Boldižár - Ahl, Hults, Fortier - Lapšanský, Bubela, Miklík - Hudec, Higgs, Čajkovič - Šalka, Buc, Bezák

KAC: Dahm - Strong, Schumnig, Gregorc, Kernberger, Steffler, Würschl - S. Geier, Koch, M. Geier - Haudum, Tičar, Petersen - Ganahl, Hundertpfund, Obersteiner - Hammerle, S. Witting, M. Witting

BRATISLAVA. Hokejisti tímu iClinic Bratislava Capitals prehrali v piatkovej domácej predohrávke 35. kola medzinárodnej Ice Hockey League (IHL) s Klagenfurtom 1:3.

V tabuľke figurujú na deviatej priečke so ziskom 20 bodov.

Ako zápas prebiehal?

Úvodná tretina nepriniesla žiadny gól a ani jednému mužstvu sa v nej nepodarilo vypracovať si vážnejšiu príležitosť.

To sa zmenilo až po polovici zápasu, v 33. minúte otvorili skóre hostia. Dokázali to v oslabení, Gregorc korčuľoval po pravom krídle a prihral Geierovi, ktorý z prvej trafil šibenicu.

Domáci mohli vyrovnať o tri minúty neskôr, Čajkovič vypálil pod brvno, jeho strelu vyrazil brankár Dahm.

Klagenfurt zdvojnásobil svoj náskok v 46. minúte, keď Würschl v presilovke zužitkoval presnú prihrávku.

Capitals znížili už o dve minúty, Culkin pokazil Dahmovi čisté konto. Vyrovnať však nestihli a v poslednej minúte uzavrel skóre do prázdnej bránky Tičar.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Čajkovič nevyrovnal, Culkin len znížil. Bratislava Capitals opäť prehral