Sabbatini predviedol skvelý výkon v záverečnom kole, dostal sa na pódium

1.Harris English, Matt KucharUSA/USA179/-37
2.Rory Sabbatini, Kevin TwaySlovensko/USA188/-28
.Lanto Griffin, Mackenzie HughesUSA/Kanada188/-28
.Kevin Na, Sean O'HairUSA/USA188/-28

NAPLES. Slovenský golfista Rory Sabbatini s Američanom Kevinom Twayom obsadili na turnaji QBE Shootout v Naples druhé miesto.

Na neoficiálnom podujatí PGA Tour si v záverečnom kole polepšili o tri priečky a dosiahli celkové skóre 188/-28.

Za víťaznými Američanmi Harrisom Englishom a Mattom Kucharom (179/-37) zaostali v konečnom súčte o deväť úderov.

Rovnaké skóre ako Sabbatini s Twayom dosiahli aj ďalšie dve dvojice Lanto Griffin, Mackenzie Hughes a Kevin Na, Sean O'Hair.

Sabbatini s Twayom obhajovali v Naples vlaňajšie prvenstvo. Napokon nestačili iba na Englisha s Kucharom, tí sa stali prvou dvojicou, ktorá vyhrala tento turnaj trikrát.

Na ihrisku Tiburon Golf Club (par 72, dĺžka 6750,1 m) na Floride sa predstavilo dokopy dvanásť párov. Turnaj dvojíc mal tri kolá, pričom každé sa hralo iným systémom.

Záverečné kolo sa hralo systémom fourball, Sabbatini s Twayom v ňom zahrali ihrisko na 61 úderov.

"Obaja sme hrali solídne, obaja sme mali svoje príležitosti, boli sme v hre pri každej jamke. Nanešťastie sa nám nepodarilo udržať si formu počas celého týždňa. Vždy sme sa dopustili maličkých chýb, nikdy sme sa úplne naplno nerozbehli," povedal Sabbatini pre Naples Daily News.

Domov»Ďalšie športy»Ostatné športy»Sabbatini predviedol skvelý výkon v záverečnom kole, dostal sa na pódium