Gajdošová postúpila do semifinále turnaja ITF Opne 88

TASR|15. júl 2005 o 18:21

Vittel 15. júla (TASR) - Slovenská tenistka Jarmila Gajdošová postúpila do semifinále dvojhry turnaja ITF Open 88 vo francúzskom meste Vittel (antuka, ...

Vittel 15. júla (TASR) - Slovenská tenistka Jarmila Gajdošová postúpila do semifinále dvojhry turnaja ITF Open 88 vo francúzskom meste Vittel (antuka, 50.000 dolárov). Vo štvrťfinále vyradila najvyššie nasadenú Sandru Klöselovú z Nemecka za 74 minút 6:4, 6:4.

Gajdošová odohrala ôsmy víťazný zápas v rade bez straty setu, tretíkrát po sebe porazila rebríčkovo vyššie postavenú hráčku. V semifinále bude jej súperkou tretia nasadená Rakúšanka Yvonne Meusburgerová, alebo nenasadená Francúzka Mathilde Johanssonová.

Výsledok:

dvojhra, štvrťfinále: Jarmila Gajdošová (SR) - Sandra Klöselová (1-Nem.) 6:4, 6:4