Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky
VÝSLEDKY VYSTÚPENÍ SLOVENSKÝCH FUTBALISTOV V ZAHRANIČNÝCH SÚŤAŽIACH

Slováci v zahraničí - Benčík rozhodol gólom

BRATISLAVA 3. októbra (SITA) - Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (30. septembra - 2. októbra 2005):

ANGLICKO

I. liga - 8. kolo:

Aston Villa - Middlesbrough 2:3 - Szilárd Németh za hostí hral do 69. minúty.

Blackburn - West Bromwich 2:0 - Vratislav Greško (Blackburn) pre zranenie nehral.

II. liga - 12. kolo:

Ipswich - Crewe 2:1 - Pavol Šuhaj (Crewe) sa na ihrisku neobjavil.

NEMECKO

Norimberg - Köln 2:1 - Marek Mintál, Róbert Vittek a ani Samuel Slovák (všetci Norimberg) nehrali.

Bayern - Wolfsburg 2:0 - Miroslav Karhan za hostí hral do 56. minúty.

II. liga - 8. kolo:

Unterhaching - Saarbrücken 0:1 - Henrich Benčík (Saarbrücken) hral do 60. minúty a dal jediný gól zápasu a dostal aj žltú kartu.

Siegen - Drážďany 2:2 - Peter Németh za domácich absolvoval celé stretnutie.

Burghausen - Rostock 1:1 - Marek Krejčí a ani Marek Kostoláni (obaja Burghausen) nenastúpili.

ŠPANIELSKO

II. liga - 6. kolo:

Castellon - Tenerife 1:0 - Maroš Kelemen (Tenerife) odchytal celých 90 minút.

PORTUGALSKO

I. liga - 6. kolo:

Maritimo - FC Porto 2:2 - Marek Čech za hostí nenastúpil.

BELGICKO

I. liga - 9. kolo:

Charleroi - FC Bruggy 3:3 - Marek Špilár sa v zostave hostí neobjavil.

ŠKÓTSKO

Livingston - Celtic 0:5 - Stanislav Varga za hostí nesedel ani na lavičke.

RAKÚSKO

I. liga - 12. kolo:

Pasching - Rapid 2:0 - Peter Hlinka a Jozef Valachovič odohrali celý zápas, Vladimír Labant (všetci Rapid) bol vystriedaný v 58. minúte.

Salzburg - Ried 2:0 - Rastislav Michalík (Ried) hral do 67. minúty.

Austria - Mattersburg 3:0 - Za domácich Vladimír Janočko pre zranenie nehral, Filip Šebo (obaja Austria) sa dostal na ihrisko v 58. minúte. Marek Kausich nastúpil za hostí v 81. minúte.

GAK - Admira 4:1 - Igora Dema (GAK) vystriedali v 57. minúte. Miroslav Hýll odchytal za Admiru celý zápas.

GRÉCKO

I. liga - 5. kolo:

Levadiakos - Panionios 3:2 - Mário Breška odohral celý zápas, Tomáš Oravec (obaja Panionios) nenastúpil. Breška skóroval.

TURECKO

Sivasspor - Denizlispor 1:0 - Roman Kratochvíl za Denizlispor absolvoval celých 90 minút.

BULHARSKO

I. liga - 7. kolo:

Dupnica - CSKA Sofia 1:4 - Radoslav Zabavnik (CSKA Sofia) odohral celý zápas.

ČESKO

Jablonec - Liberec 1:0 - Vladimír Pončák za domácich odohral celý zápas. Peter Šinglár a Ivan Hodúr absolvovali celé stretnutie, Filip Hološko prišiel na ihrisko v 67. minúte, Juraj Ančic (všetci Liberec) v 56. minúte.

Slovácko - Brno 1:1 - Milan Ivana v drese domácich odohral celé stretnutie, Juraj Czinege (obaja Slovácko) bol vystriedaný v 84. minúte. Marián Had a Peter Brezovan (obaja Brno) absolvovali celé stretnutie.

Blšany - Jihlava 2:2 - Marián Dirnbach hral za Blšany do 51. minúty a dostal žltú kartu. Branislav Rzeszoto a Michal Demeter absolvovali celý zápas, Ľuboš Perniš (všetci Jihlava) prišiel na ihrisko v 70. minúte.

Olomouc - Zlín 0:0 - Tomáš Lovásik odchytal a Ladislav Onofrej absolvovali celých 90 minút, Peter Babnič (všetci Olomouc) nenastúpil. Lukáš Opiela prišiel na ihrisko v 61. minúte, Juraj Škripec a Martin Bielik (všetci Zlín) nenastúpili.

Plzeň - Most 2:1 - Ján Mucha st. za Plzeň a Jaroslav Belaň za Most nechytali.

Teplice - Sparta 2:1 - Karol Kisel a Martin Petráš (obaja Sparta) odohrali celý zápas. Obaja dostali aj žltú kartu.

MAĎARSKO

Tatabánya - Diósgyőr 2:1 - Krisztián Németh (Tatabánya) a aj Jozef Gáspár za Diósgyőr absolvovali celé stretnutie.

Pápa - Kaposvár 0:0 - Igor Szkukálek (Pápa) hral do 74. minúty, keď bol vylúčený.

Fehérvár - Zalaegerszeg 1:0 - Ladislav Kozmer za hostí odohral celých 90 minút.

POĽSKO

Wodzislaw - Grodzisk 1:0 - Andrej Porázik nehral, Dušan Sninský (obaja Grodzisk) prišiel na ihrisko v 46. minúte.

Štetín - Belchatow 0:0 - Boris Peškovič odchytal za Štetín celý zápas. Martin Fröhlich absolvoval za hostí celých 90 minút.

Poznaň - Legia Varšava 1:0 - Ján Mucha ml. v bránke Legie Varšava nestál.

RUSKO

I. liga - 25. kolo:

Dinamo Moskva - Lokomotiv Moskva 0:0 - Michal Hanek za domácich nehral.

Ramenskoje - Petrohrad 0:0 - Kamil Čontofalský a aj Martin Škrtel (obaja Petrohrad) absolvovali celé stretnutie.