Topoľčany - Prešov 23:27 v predohrávke 10. kola extraligy mužov

TASR|9. nov 2005 o 20:40

Topoľčany 9. novembra (TASR) - Hádzanári THP Topvaru Topoľčany podľahli v stredajšej predohrávke 10. kola extraligy Tatranu Prešov 23:27.

THP Topvar Topoľčany - Tatran Prešov 23:27 (12:14)

Najviac gólov: Vlčko 5/2, Ševčík 5 - Fuňák 6, Pekár, Pokotylo po 4. Rozhodovali: vylúčení: 6:8, ČK: Gruca po 3 ŽK, Tumidalský, Pekár (všetci Prešov) obaja za hrubé fauly, 7 m hody: 3/3 - 4/2, 500 divákov

Začiatok stretnutia patril hosťom, ktorí v 5. minúte viedli 2:4, no domáci čoskoro vývoj otočili a až do 25. minúty boli stále vo vedení o 1 až 3 góly. Záver polčasu však patril hosťom, ktorí si túto iniciatívu udržiavali aj po prestávke. Domáci srdnato bojovali, no prehre s favorizovaným súperom nezabránili. Hostia zbytočne v závere hru pritvrdili.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Topoľčany - Prešov 23:27 v predohrávke 10. kola extraligy mužov