Tatra banka Open - Červenák skončil v 2. kole

SITA|10. nov 2005 o 14:21

BRATISLAVA 10. novembra (SITA) - Prvý z trojice slovenských tenistov v 2. kole dvojhry na challengerovom turnaji ATP Tatra banka Open v Bratislave (dotácia 100 000 USD) neuspel. Junior Pavol Červenák, ...

BRATISLAVA 10. novembra (SITA) - Prvý z trojice slovenských tenistov v 2. kole dvojhry na challengerovom turnaji ATP Tatra banka Open v Bratislave (dotácia 100 000 USD) neuspel. Junior Pavol Červenák, hrajúci v Národnom tenisovom centre vďaka voľnej karte, podľahol v úvodnom zápase štvrtkového programu ôsmemu nasadenému Holanďanovi Petrovi Wesselsovi za 56 minút 3:6, 2:6. Mladý Slovák držal so skúsenejším súperom krok len v úvode stretnutia. Wessels ho po prvý raz brejkol v ôsmom geme na 5:3 a set vyhral potom 6:3. V druhom dejstve pridal dobre podávajúci Holanďan ďalšie dva brejky a získal ho poľahky 6:2. Pre talentovaného Červenáka bola Tatra banka prvým seniorským challengerovým turnajom v kariére.