Gajdošovej triumf v Canberre

SITA|19. mar 2006 o 16:20

CANBERRA 19. marca (SITA) - Triumfom slovenskej reprezentantky Jarmily Gajdošovej sa na tenisovom turnaji ITF v austrálskej Canberre (dotácia 25 000 USD) skončila singlová súťaž, vo finále ktorej najvyššie ...

CANBERRA 19. marca (SITA) - Triumfom slovenskej reprezentantky Jarmily Gajdošovej sa na tenisovom turnaji ITF v austrálskej Canberre (dotácia 25 000 USD) skončila singlová súťaž, vo finále ktorej najvyššie nasadená hráčka zdolala domácu Monique Adamczakovú 7:6 (5), 6:2. Osemnásťročná Gajdošová tak po nedávnych víťazstvách v Sydney a Gosforde vyhrala u protinožcov tretie podujatie série ITF. Celkovo má na svojom konte už päť prvenstiev na turnajoch tohto rangu. V roku 2005 sa tešila z titulov vo dvojhre v talianskej Catanii a britskom Felixstone.