Topoľčany - Košice 26:28 v 1. štvrťfinále play off extraligy mužov

TASR|5. apr 2006 o 21:04

Topoľčany 5. apríla (TASR) - Hádzanárska extraliga mužov mala v stredu na programe prvé zápasy štvrťfinále play off /na dve víťazstvá/. Tatran Prešov ...

Topoľčany 5. apríla (TASR) - Hádzanárska extraliga mužov mala v stredu na programe prvé zápasy štvrťfinále play off /na dve víťazstvá/. Tatran Prešov a MŠK Považská Bystrica postúpili priamo do semifinále.

THP HC Topoľčany - 1. MHK Košice 26:28 (14:14)

Najviac gólov: Bačík, Masaryk po 7, Vlčko 6 - Farkašovský 9/2, Strapko 7. Rozhodovali: Haščík, Oťapka, vylúčení: 1:5, 7 m hody: 2/2 - 2/2, 200 divákov

Na zápasy: 0:1

Košice boli síce papierovým favoritom, domáci však podali v prvom polčase veľmi dobrý výkon a boli hosťom viac ako vyrovnaným partnerom. Po prestávke im však ubúdali sily a Košice sa pred domácou odvetou ujali vedenia v sérii.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Topoľčany - Košice 26:28 v 1. štvrťfinále play off extraligy mužov